Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Instruktor idealny wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem! Pan Jacek jest oazą...
~Ada
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Chciałabym polecić OSK Jedynka wszystkim niezdecydowanym i tym, którzy być...
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Bardzo polecam!!!!! wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole jazdy i niestety żałuję że od razu nie wykupiłam...
~OLA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Prawo jazdy zdane za pierwszym razem! Pan Jacek jest bardzo spokojna i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Idealny instruktor wątek zamknięty W Gdańsku trudno jest o dobrego instruktora ale jeśli szukacie ideału, to...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Przez 30 godzin w innym ośrodku nie nauczyłem się tyle co przez 4'dodatkowe...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Dziękuję za przyjemną jazdę! wątek zamknięty Pan Jacek, to spokojny i niezwykle sympatyczny instruktor. Kilka lekcji...
~H.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Po nieudanym kursie w innym ośrodku trafiłem z polecenia do Pana Jacka na...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

prawdziwy lider! wątek zamknięty Z Panem Jackiem miałam tylko 4 h jazdy przed egzaminem w pordzie. Przekazał...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Jazdy doszkalające wątek zamknięty Do OSK Jedynka zgłosiłem się na jazdy dodatkowe, skusiły mnie najniższe ceny...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Robiłam kurs w innym ośrodku, w tamtym nie mieli wolnego terminu. OSK jedynka...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Instruktor z szacunkiem wątek zamknięty OSK Jedynka wybrałem zmieniając poprzednią szkołę. Miałem bardzo duże...
~KrzysztofB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Pan Jacek serdecznie polecam ! wątek zamknięty Pół godziny przed egzaminem 2 godziny przypomnienia z Panem Jackiem i zdane...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Pan Jacek mistrz instruktorski wątek zamknięty Wykupiłam dodatkowe godziny u Pana Jacka, wystarczyły 4 godziny u tego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Najlepszy Instruktor na jakiego mogłam trafić! wątek zamknięty Chcę wszystkim gorąco polecić pana Jacka Sagana - nie ma lepszego...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Pan Jacek nr. 1 wśród instruktorów! wątek zamknięty Przez osiem lat (z dużymi przerwami) nie mogłem zdać prawka. Po raz kolejny...
~Denwer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

OSK Jedynka SERDECZNIE POLECAM !!!! wątek zamknięty Po długim czasie znów zapragnęłam zdobyć prawo jazdy . Szukałam dobrego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

osk jedynka polecam wątek zamknięty U Pana Jacka miałam jazdy dodatkowe przed egzaminem. Super wychwycil błędy i...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Jak kurs to tylko tutaj wątek zamknięty Witam Wybrałam Osk Jedynka i Pana Jacka dzięki opiniom w internecie i nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

POLECAM ! wątek zamknięty Gorąco Polecam ! . Pan Jacek ogromnie mi pomógł. Po niezdanym egzaminie...
~Sysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry