Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs doszkalajacy wątek zamknięty Kurs skonczylam w "Znaku" ale 1/4 czasu z dwoch godzin jazd...
~Agniszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

31.12.2013r Egzamin Pozytywnie zaliczony:) wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziekowac Panu Jackowi za przygotowanie mnie do jazdy....
~Karolina D
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 grudnia 2013

Klaudia - opinia wątek zamknięty Do Pana Jacka trafiłam na jazdy dodatkowe, jestem bardzo bardzo zadowolona....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Dzięki jazdom dodatkowym w Ośrodku Szkolenia Kierowców Jedynka, nawet tak...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Z panem Jackiem jeździłam 4 godziny i zdałam za 2 razem! Bardzo sympatyczny...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty miałam przyjemność podróżować po gdańskich drogach z Panem Jackiem i mogę z...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

JAK SIE UCZYĆ TO TYLK TU!!! wątek zamknięty JAK SIĘ UCZYĆ TO TYLKO TU!!!!!! Jeździłam z Panem Jackiem tylko 3godz....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Polecam tego instruktora:-) wątek zamknięty Wystarczylo mi 6 godzin jazdy, aby nadrobic ogromne zaleglosci z mojej szkoly...
~Angelika M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Polecam wszystkim !!! wątek zamknięty U Pana Jacka wykupiłam pakiet jazd dodatkowym po zakończeniu kursu w innym...
~Magda F.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Jeżdziłam z panem Jackiem, świetnym instruktorem. Pan Jacek bardzo dobrze...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Bardzo polecam!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wzięłam dodatkowe godziny w tej szkole...i co mogę powiedzieć- dzięki temu...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Zostałam kierowcą wątek zamknięty Po 6-ciu latach przerwy zapragnęłam kupić auto i zostać kierowcą. Pan Jacek...
~divchatko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Polecam. wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam tą szkołę jazdy, wszystko odbywa się spokojnie, bez...
~Jarzu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam jazdy doszkalające w tym ośrodku,sympatyczna...
~Zadowolona.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Polecam Pana Jacka - zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Przyjemna atmosfera i duże zaangażowanie ze strony pana Jacka Sagana....
~Irina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Godne polecenia! wątek zamknięty Witam. Z panem Jackiem odbyłem około 10 godzin jazd doszkalających. Po...
~Maciej Zydroń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam jazdy dodatkowe z Panem Jackiem, wszystko cierpliwie...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę jazdy (szkoda ,że nie trafiłam tam od samego...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Mike - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Pan Jacek ma właściwe podejście zrówno od strony...
~Mike
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Serdeczne polecam pana Jacka. Cierpliwie tłumaczy, ma super podejście. W...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry