Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - opinia Najlepszy sklep w Trójmieście i nie tylko! :)
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Ernest - opinia wątek zamknięty Meeeega wybór rowerów - wystarczy "wejść" do ich sklepu na google street...
~Ernest
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2022

rowerzysta - opinia wątek zamknięty Asortyment duży, obsługa miła, serwisu nie polecam.
~rowerzysta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Nie pojadę tam wątek zamknięty Cena przeglądu ponad 500 PLN z czego 300 PLN na robociznę. Rower stał ponad...
~Sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Wszystko w najlepszym porządku! :)
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Omijajcie z daleka wątek zamknięty Jak przyjdziesz kupić rower to będziesz bardzo dobrze obsłużonym klientem....
~BardzoNiezadowolonyBylyStalyKlie
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

mile zaskoczony bo naprawa za darmo wątek zamknięty Kupiłem GIANTA dawno temu. Chciałem umocować pod siedzeniem torebkę kupioną...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Gwarancja i serwis wątek zamknięty Po przejechaniu Scottem 300 km rozpadł się łańcuch i pozostał w ciemnym...
~Cypisek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Będzie pani zadowolona! wątek zamknięty Dwa sezony temu kupiłam rowerek damski Unibike Zethos, trochę dokupiłam...
~Ulka z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

niedokręcona kierownica w rowerze dziecka wątek zamknięty Szanowni Państwo. Kupiłem w tym sklepie rower dla syna Unibike Pilot....
~ojciec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Uwaga na Scoty - bubel totalny wątek zamknięty W tym sklepie kupowałem co 2-3 lata rower górski średniej klasy. Niestety...
~Scott
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Odradzam ! wątek zamknięty Szczerze odradzam,sa lepsze sklepy ktore doradzą i poświęcą czas klientowi...
~Michu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

żuchlińscy - niesolidny sprzedawca wątek zamknięty w dniu dzisiejszym kontaktowałem się ze sklepem w celu dopełnienia sprzedaży...
~dagmara kruszyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Słabo wątek zamknięty serwis poniżej jakichkolwiek oczekiwań- Kupiłem poważny sprzęt za 9000 i ( to...
~Bike racer
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Żenada wątek zamknięty Scott za 5 tysięcy, kupiony w prezencie mężowi, okazało się, że ma...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

polecam wątek zamknięty Kupowałam tam rower. Bardzo miła obsługa, pan był pomocny przy wyborze,...
~sl0910
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Reklamacja wątek zamknięty W październiku kupiłem kurtkę marki Gore wykonaną z Gore-Texu. Po dwóch...
~Luke
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

KUBUŚ acid 2013 wątek zamknięty Przyszedłem, przymierzyłem, kupiłem. Obsługiwał mnie p. Michał i wytłumaczył...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

... wątek zamknięty Kupiłem u nich trzy rowery , zaczęły sie schody jak zacząłem je serwisować...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

nie polecam !!! wątek zamknięty Nie kupujcie u nich rowerow !!! Wciskaja sciemy a potem jak dochodzi temat...
~masd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

66

wątków

do góry