Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa wątek zamknięty Kilkukrotnie byłem obsługiwany przez Panią Annę Kosińską i za każdym razem...
~Tamara i Dariusz Szaniawscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

niezbyt fajne miejsce wątek zamknięty niezbyt mi się podobało, jak na takie agresywne reklamy, jak tam jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Bardzo słaba obsługa sklepu wątek zamknięty Obsługa niestety pozostawia bardzo dużo do życzenia. Reklamacja przebiega w...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Bardzo duży wybór płyt winylowych w świetnych cenach wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony bardzo dużym wyborem płyt winylowych w świetnych...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Wyścig szczurów czyli pracownik miesiąca? wątek zamknięty Witam, W sobotę zakupiliśmy telewizor w tym sklepie i wszystko byłoby dobrze,...
~Hanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Media Markt olewanie klienta wątek zamknięty Dlaczego Media Markt może przyjmować wielokrotnie do reklamacji ten sam...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Brak klimatyzacji wątek zamknięty Duszno, parno, pracownicy pod koniec dnia widać że już tak zmęczeni że im się...
~Emila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

ok wątek zamknięty info w gdansku idealne. w porownaniu do infolini ogolnopolskiej
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Brak obsługi, fatalna polityka firmy, nie chcą sprzedać towaru wątek zamknięty Kilkanaście dni temu ok. godz. 20 pojawiliśmy się w Media Markt w celu zakupu...
~Andrew
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA wątek zamknięty Nie chce wdawać się w szczegóły, ale bardzo żałuję że dokonałem zakupu...
~qwerty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Polecam salon w Oliwie wątek zamknięty Moja opinia dotyczy obsługi w salonie Media Markt w Gdańsku Oliwie....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Trudno reklamować cokolwiek w Media Markt wątek zamknięty Pierwszym problemem jest sam kontakt. Kiedy coś kupujesz, przyjaźni ludzi...
~Michael
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

... wątek zamknięty Sklepy mediamarkt kilka dni przed promocją "bez vatu " podwyższają...
~KLIENT
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2010

Podwójne pobranie wątek zamknięty 22.10.2012 w markecie Madia Markt w Gdańsku Matarni dokonałem zakupu za...
~J.P.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Lipa wątek zamknięty W obecnym MM w Gdansku nie ma juz ludzi ktorzy posiadaja wiedze i sa...
~Norsk
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2008

Obsługa beznadziejna wątek zamknięty Kupiłem już tam sporo rzeczy i zawsze coś jest nie tak z osobami...
~Nikodem
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Wietrzenie magazynow wątek zamknięty Ale ściema !! otworzyli drzwi na przestrzał i wietrzą z stęchlizny Blue Rey...
~miś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

potraktowano mnie jak złodzieja, jestem zbulwersowana, zszokowana i domagam się przeprosin wątek zamknięty W niedzielę 17 sierpnia o godz. 12,10 kupowałam aparat telefoniczny. Przy...
~Wanda
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Klęska. wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie twardy dysk. Nie otrzymałem do niego ani karty...
~Lolek
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

Media markt = drożyzna! wątek zamknięty 1. SE XPERIA X10 w MM Gdańsk kosztuje bez abonamentu 2350 zł. Takiego...
~Michał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

40

wątków

do góry