Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... wątek zamknięty ... Padła mi ostatnio płyta indukcyjna Amiki (szajs swoją drogą). Upatrzyłem...
~obrotny
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Przeczytajcie to zanim zaczniecie narzekać wątek zamknięty -Obsługa nie ma dobrej wiedzy na temat sprzętu?Może i nie ma,ale przeciętny...
~665
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

Brak karty gwarancyjnej na sprzęt wątek zamknięty Laptop za 1600 zł prawie, więc niedrogi. Ale kupilem go w ciemno - bez...
~W
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

REWELACJA ! wątek zamknięty Po paromiesięcznym użytkowaniu komputera musiałem go reklamować i tutaj...
~olo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Dowóz towarów wątek zamknięty Wybór sprzętu jest świetny, jednakże jego dowóz pozostawia wiele do życzenia....
~zniesmaczona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

MM nie dajmy robic z siebie idiotow!!!!! wątek zamknięty Wku.... mnie na potege ten caly mm, a w szczegolnosci to jak traktuja...
~zyczliwy
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2008

GDAŃSK KUPUJE BEZ VATU wątek zamknięty Stanowczo za mały asortyment, odnośnie laptopów - większość to laptopy do...
~kael
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

ipod a mp3 wątek zamknięty Według pracownika obsługującego dział, różnica między ipodem a mp3 jest taka,...
~raczek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

uwaga z reklamacjami wątek zamknięty okazuję się , że w media jest tylko 5 dni na oddanie sprzętu, mi padł laptop...
~marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

Gazetka wątek zamknięty Te wszystkie promocje z gazetki to jedna wielka ściema, gazetka ważna od...
~Pati
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

Po prostu nie polecam wątek zamknięty Witam wszystkich! Muszę z przykrością powiedzieć, że jeszcze nigdy nie...
~Kupujący
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

nn - opinia wątek zamknięty Niedawni kupilam prostownice do wlosow i maszynke do strzyzenia. Jedno i...
~nn
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

spoko wątek zamknięty spoko
~dsfcvx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Nie polecam wątek zamknięty Niewykfalifikowana obsługa traktująca klienta jak zło konieczne oraz kiepski...
~R.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Koszmarny parking Media Markt Gdańsk wątek zamknięty Dzisiaj około 12 zajechałem na parking Media Markt w Gdańsku.Podeszło do mnie...
~Kaszub
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

BRAK PARKINGU wątek zamknięty Dobry sklep ,ale brak parkingu dla osób niepełnosprawnych .Są dla nich...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 marca 2008

KIEPSKA STRONA INTERNETOWA wątek zamknięty Szkoda,że sklep ma taką fatalną stronę internetową , właściwie nic z niej nie...
~Izales
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lutego 2008

tragedia wątek zamknięty tragedia w momencie jak stweirdzil powyzej ktorys z uzytkownikow w moemncie...
~anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lutego 2008

Nikomu nie polecam tego sklepu wątek zamknięty Wszystko jest w porządku dopóki nie złożysz reklamacji na sprzęt zakupiony w...
~Anna z Gdańska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2007

~Przemek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

40

wątków

do góry