Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof i Magda N - ocena nowy temat Dziekujemy firmie Website Style za realizacje naszej strony internetowej....
~Krzysztof i Magda N
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Dron-Rekon - ocena Niniejszym chciałem podziękować zespołowi firmy Website Style, za stworzenie...
~Dron-Rekon
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Szymon Borowski StillFlow IT Solutions - ocena Zespół świetnie radzi sobie z projektowaniem stron www, dostarczając nie...
~Szymon Borowski StillFlow IT Sol
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Tomasz Łukasik - ocena Jestem klientem firmy Website Style od wielu lat i muszę przyznać, że jestem...
~Tomasz Łukasik
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Edyta - ocena Strona, o którą poprosiłam spełniła moje wszystkie oczekiwania. Jest...
~Edyta
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Radosław - ocena Z firmą Website Style współpracuję już od czterech lat, podczas których...
~Radosław
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Kazimierz Beer - ocena Bardzo sprawnie wykonywanie usług w zakresie kreacji i administracji stron...
~Kazimierz Beer
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Łukasz Młynarz - opinia wątek zamknięty Jest wiele firm, które projektuje strony www, Jest wiele firm, które nie...
~Łukasz Młynarz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam . Terminowo i dobrze.
~Michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Damian - opinia wątek zamknięty Świetna komunikacja podczas realizacji projektów, specjaliści na najwyższym...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Paweł Cent - opinia wątek zamknięty Najlepsza firma w sektorze usług internetowych !
~Paweł Cent
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Darek - opinia wątek zamknięty super firma zaufana tanio szybkość
~Darek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

New Handel Sp. Z.o.o - opinia wątek zamknięty W firmie WS wykonywałem zaawansowany projekt sprzedażowy. Obsługa ze strony...
~New Handel Sp. Z.o.o
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Kasia T. - opinia wątek zamknięty Firma zaangażowana i profesjonalnie podchodzi do klienta. Polecam każdemu,...
~Kasia T.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Viktoria Mazurek - opinia wątek zamknięty Strona, którą stworzył dla mnie zespół Website Style spełniła wszystkie moje...
~Viktoria Mazurek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Wysoka jakość usług oraz miła atmosfera. wątek zamknięty Zespół Website Style zrealizował dla naszej spółki projekt, który sprostał w...
~VAAM Group
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Laura - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! W Website Style stworzyłam swoją stronę internetową....
~Laura
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Księga znaku wątek zamknięty Firma Website Style tworzyła dla nas księgę Znaku. Jest to kompetentna i...
~Paulina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Budowa strony www wątek zamknięty Polecam usługi Website Style w zakresie budowy stron www. Nasza nowa strona...
~Ewa
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Polecam na 100% !!!! wątek zamknięty Polecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i...
~auto-planeta.pl
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry