Restauracja Mantra

Restauracje

Gdańsk, Krynicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Spadek formy wątek zamknięty Bywałam w tej restauracji dosyć często, raczej nie miałam się do czego...
~S
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

zimno słaba obsługa wątek zamknięty Nie polecam. Obsługa nieuprzejma z lekkim fochem, zniechęca na samym wstępie....
~Kruk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Zmiana obsługi - konieczna wątek zamknięty Jestem stała klientka chyba od początku istnienia restauracji . Niestety...
~Zniesmaczona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

wspaniały klimat wątek zamknięty Bywam w Mantrze co jakis czas, dziwią mnie opinie innych, mam na myśli te...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

obsługa jest tragiczna wątek zamknięty Jedzenie jest naprawdę przepyszne i to jest jedyny powód dla którego tam...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Mantrę wybieraliśmy nie po raz pierwszy ceniąc dość atrakcyjną smakowo...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

najlepsza restauracja indyjska! wątek zamknięty rewelacyjna kuchnia, miła obsługa. Niech nikogo nie zrazi miejsce tej...
~joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Obsługa koszmarna wątek zamknięty Opinie w internecie i połączenie kuchni indyjskiej-chinskiej i tajskiej...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Byłam tam już trzeci raz, bo jedzenie mi smakuje, ale jedna z kelnerek w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

jedzenie smaczne, obsługa ok wątek zamknięty Nie wiem czym są spowodowane ostatnie opinie. Wystrój jak wystrój, ja tam...
~mijewazowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Stały klient wątek zamknięty Jedzenie podawane zazwyczaj bardzo szybko a co najważniejsze zawsze smacznie...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Niestety jest coraz gorzej wątek zamknięty Na początku chciałbym podkreślić, że byłem Waszym stałym klientem. Ostatni (i...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Coraz gorzej wątek zamknięty Moja przygoda z Mantrą zaczęła się w 2013 roku kiedy zorganizowałem tam...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Bardzo smakowicie wątek zamknięty Chodzimy tam bardzo często na obiady rodzinne w weekendy i w dni powszednie...
~maks
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Daleko do Indii wątek zamknięty Nazwa restauracja uwłacza restauracjom! Niedokończona idea na restauracje....
~Z głębin gastronomii
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

dziwny lokal wątek zamknięty W sumie ciężko mi napisać opinię. Byłam tam wiele razy - za pierwszym razem...
~kalka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, szczególnie zupa z soczewicy, pycha przystawki i mango lassi....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Zawiedzione nadzieje wątek zamknięty Po kilku wyjazdach do Indii i nawet więcej niż kilku wizytach w...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Pyszności wątek zamknięty Byłam tam raz. Szukałam właśnie kuchni indyjskiej i poczytałam opinie o...
~Natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Wspaniałe odkrycie wątek zamknięty Bardzo przyjemna restauracja, miła obsługa, jedzenie przepyszne, ładnie...
~H
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry