Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia p. Karolina robi nieziemskie rzeczy :) zawsze wychodzę bardzo zadowolony!
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

K2 - opinia wątek zamknięty Uwielbiam przychodzić do tego salonu! Wszystkie Panie są cudowne, maja bardzo...
~K2
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Monika G. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ! Wysoka jakoś obsługi , profesjonalne podjęcie i duża wiedza...
~Monika G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Skorzystałam dotychczas z dwóch usług kosmetycznych u p. Karoliny i jestem...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Katia - opinia wątek zamknięty Permanentny makijaż brwi robiła mi Pani Karolina. Bardzo profesjonalna,...
~Katia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Makijaż permanentny brwi perfekcyjny, wcześniej byłam w znanym miejscu w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Robiłam brwi permanentne u p. Róży i jestem bardzo zadowolona z efektu :)...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, świetny efekt na brwiach po nałożeniu henny pudrowej, usluga...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Oddaję się w ręce Pani Rózy od 4 lat i nie było razu, abym wyszła...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Lena - opinia wątek zamknięty Śmiało polecam! Fantastyczna atmosfera podczas zabiegu, świetne efekty. Na...
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Wiele lat myślałam aby zrobić makijaż permanentny brwi, ale zawsze było...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Beata - opinia wątek zamknięty To już kolejna wizyta u Pani Róży, po każdej jestem bardzo zadowolona. Efekt...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Gabriela - opinia wątek zamknięty Pokonuje kilkadziesiąt kilometrów, żeby dotrzeć do Pani Róży na makijaż...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Alina - opinia wątek zamknięty Pani Róża ciepła wyrozumiała empatyczna a do tego profesjonalistka ️ Dziękuję
~Alina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Jak zawsze super, warto jechać aż z Warszawy:)
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i fachowo. Zabieg hi-fu .
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Om - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
~Om
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Profesjonalnale podejście i wytłumaczenie całego procesu zabiegu. Wystrój...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Stała klientka - opinia wątek zamknięty Wspaniała obsługa, usługi na najwyższym poziomie! Zachęcam.
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

wanesa - opinia wątek zamknięty Super obsługa wielki profesjonalizm
~wanesa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry