Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna Gałązka - ocena Ciut z rozsadku, ciut z wyrachowania z czystym sercem polecam Szkole 5 bieg a...
~Joanna Gałązka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Katarzyna - ocena Witam serdecznie!! Wspomnienia ️ Dziś mija 2 miesiąc i 17 dni odkąd zdałam za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Ola - opinia Bardzo polecam szkółkę! Zapisując się na kurs szłam z zerowym doświadczeniem...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 listopada 2022

Kamila - opinia Polecam każdemu, OSK Piąty Bieg! Szczególne podziękowanie kieruje do Mikołaja...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Ania - opinia Szczerze polecam. Wszystko super zorganizowanie. Miałam przyjemność byc...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2023

Ania F. - opinia Najlepsi z najlepszych. Wspaniała kadra instruktorów. Profesjonalizm pod...
~Ania F.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Piotr Ż. - opinia Powiem w skrócie - najlepsza szkoła z najdoskonalszymi instruktorami w...
~Piotr Ż.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Nora - opinia Bardzo jestem zadowolona ze Szkoły Jazdy Piąty Bieg! Szybko załatwia pilne...
~Nora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Olga - opinia Szkółkę poleciła mi przyjaciółka, sama dzisiaj też mogę z czystym sumieniem...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Katarzyna - opinia Gorąco polecam !! Trafiłam do instruktora Pana Patryka po kilku nie zdanych...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Julia Giniewicz - opinia Bardzo polecam ️ Przyszłam do "Piątegu Biegu" po bardzo stresujących jazdach...
~Julia Giniewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Patrycja - opinia Serdecznie polecam Piąty bieg. Zajęcia teoretyczne super prowadzone przez...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam tę szkołę jazdy. Korzystałam z dodatkowych godzin po bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

kris - opinia wątek zamknięty OSK Piaty Bieg na 6+teoria Pan Mikolaj rewelacyjnie wytlumaczy wszystko,...
~kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Polecam osk Piąty Bieg - instruktor Mateusz - bardzo cierpliwy, stawia duży...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

Kursant - opinia wątek zamknięty Polecam osk 5 bieg i Instruktora Mateusza super podejście duzo cierpliwosci...
~Kursant
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę, szczególnie Mateusza. Profesjonalne podejście spowodowało, że...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Arek Świtek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka miło mi się tam uczyło, bardzo dobrze uczyli, wszystkie...
~Arek Świtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Super organizacja oraz latwy i szybki kontakt. Jezdzilam z Panem Mikolajem i...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Maria Nowak - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu oraz z instruktorów, jeździłam z Panem...
~Maria Nowak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry