Piąty bieg

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdałem za pierwszym wątek zamknięty Gorąco polecam Instruktora Bartka, świetnie mnie wyuczył no nie mam nic do...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Karol - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy, zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam...
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszej szkoły !! Jazday których strasznie się...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Extra wątek zamknięty Teoria dobrze przyswajalna w weekendy, gdzie kazdy ma czas. Instruktorzy...
~Jeremi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Jestem właśnie po zdaniu egzaminu państwowego! Dzięki tej szkole, nie...
~Mikołaj Zygan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Szkoła jazdy wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Dzięki tej szkole egzamin państwowy zdałam...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam. Sprawdzałem kilka ofert szkół jazdy w Gdańsku. Chyba jako jedyni...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

zdane za pierwszym wątek zamknięty Moim instruktorem był Pan Sławek, którego serdecznie polecam wszystkim...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Mam prawo jazdy dzięki Piaty Bieg wątek zamknięty Nie chce się rozpisywać ale nie moge ująć swojego zadowolenia w jednym...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam OSK Piąty Bieg . Profesjonalne podejście od samego początku . Teoria...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Mocno polecam wątek zamknięty Po 10 latach przerwy i niezdanych egzaminach postanowiłam spróbować jeszcze...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Bardzo fajna szkółka jazdy wątek zamknięty Sam kurs prawa jazdy był dla mnie przyjemnością. Kompetentna i profesjonalna...
~karokla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Ani przez chwilę nie żałowałam, że wybrałam tę szkołę jazdy.Jeżeli chodzi o...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam Szczególnie instruktora Bartka
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Świetna i rzetelna szkoła! wątek zamknięty Polecam naprawdę każdemu, kto ma ochotę nauczyć się jeździć! Teoria jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Zdane za pierwszym wątek zamknięty Teoria w szkole przeprowadzona bardzo zrozumiale i zwięźle u Pana Mikołaja,...
~Sara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Piąty bieg - nie mogłam trafić lepiej wątek zamknięty Do nauki jazdy dojrzewałam kilka lat. Na kurs poszłam z nastawieniem, że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Polecam wszystkim wątek zamknięty Dzięki świetnemu przygotowaniu do egzaminu z teorii przez Pana Mikołaja, oraz...
~Antek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Gratuluję panu Mikołajowi! wątek zamknięty Oceny mówią chyba same za siebie, zdane za pierwszym razem. Pytajcie o pana...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Z całego serca polecam wątek zamknięty Polecam bardzo tę szkółek. Jestem strasznie z niej zadowolony. Super...
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry