Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ! wątek zamknięty Zdawalem 10 lat temu !! +++ Teraz syna zapisuję !!!
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

super szkoła :) wątek zamknięty właśnie wróciłam z egzaminu, zdany za pierwszym podejściem :) polecam pana...
~Justyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Polecam serdecznie wątek zamknięty Polecam serdecznie szkółkę oraz Pana Grzegorza za instruktora luźne podejście...
~Name00
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

TAK! wątek zamknięty Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem więc o czymś musi to świadczyć :)...
~Ona.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Byłam beznadziejnym materiałem na kierowcę, teoria poszla Ok. Za to praktyka...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

ZSZ conradinum pierwsi kursanci wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy
~mj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Swietne O.S.K ! wątek zamknięty Polecam naukę u Instruktora Pana Stanisława ! Swietne, luźne podejście, a...
~Antoni R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Polecam Pana Stanisława ! wątek zamknięty Polecam Pana Stanisława. Rzetelny nauczyciel, któremu zależy na kursancie i...
~Paweł Pablo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Dobre przygotowanie ! Polecam ! wątek zamknięty Ośrodek z fajną kadrą. Solidnie podchodzą do tematu i dobrze przekazują swoją...
~Anita z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

OSK ŁOZY - nauka jazdy wątek zamknięty Szczerze mogę polecić OSK ŁOZY - nauka jazdy, całkowicie profesjonalna...
~kursantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Pan Stasiu the best wątek zamknięty Bardzo fajna szkola , super instruktor wlascicie szkołkil p.Stanislaw , na...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Zdane bez problemu wątek zamknięty Pan Stasiu, to najlepszy instruktor, spokojnie po kolei wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

wielkie dzięki dla najlepszego instruktora Sebastiana wątek zamknięty jeżdziłam z super instruktorem,który zmuszał do podejmowania samodzielnych...
~Aga P
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Wszystko szybko i sprawnie. Pan Stanisław jest wyśmienitym instruktorem....
~Absolwent 2011
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo polecam ośrodek ŁOZY... Mila obsługa, instruktorka KAROLINA...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Karolina THE BEST !!! :D wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek, pan Stasiu pełna profeska dzięki niemu teorie mam...
~Marlena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Pełna profeska wątek zamknięty Polecam jazdy u Pani Karolinki. Profesjonalizm w każdym calu. Super...
~Johnny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

Super Ośrodek wątek zamknięty Polecam wszystkim jazde z Panem Stasiem,osoba godna polecenia,wyluzowana ale...
~Hon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Polecam OSK ŁOZY Sebastian Miller wątek zamknięty Witam Polecam ten Ośrodek własnie gdyż Panuje miła atmosfera Dobra...
~Kondek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

MEGA INSTRUKTOR PANI KAROLINA - PROFESJONALISTKA wątek zamknięty Polecam idealną Panią Instruktor z ośrodka ŁOZY Ogromna wiedza,...
~a
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

106

wątków

do góry