Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega ośrodek,Mega Kadra wątek zamknięty Mega Gorąco polecam ten ośrodek.To nie jest puste gadanie ,- w OSK ,,Łozy"...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty szczerze polecam wszytko propfesjonalnie i milo.szczegolnie polecam...
~karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Szczerze polecam Sebusia najlepszy instruktor ;) wątek zamknięty Naprawde polecam Sebe jezdze z nim od poczatku kursu jest bez nerwowy...
~Rafał Jajus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

najlepszy instruktor wiadomo....SEBA!!! wątek zamknięty Polecam ten osrodek a w szczegolnosci Sebastiana. Super sie z nim jezdzi i w...
~Pawel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

SEBASTIAN NAJLEPRZY NA SWIECIE INSTRUKTOR!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty JEZDZE Z NIM OD POCZADKU I ZDALEM ZA 1 RAZEM !! POTRAFI WYTLUMACZYC JEST...
~FAJA BRZEZNO!
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

Szczerze polecam naukę u pana Marszewskiego! wątek zamknięty Wybrałam ten ośrodek ze względu na bliskość od miejsca zamieszkania, jednak...
~beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

WOJCIECH MARCZEWSKI !! wątek zamknięty GORĄCO POLECAM ! Ośrodek Szkoleniowy Kierowców "ŁOZY". Wspaniała kadra która...
~Miły
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

Super instruktor wątek zamknięty Pozdrawiam Pana Muruszewskiego.chciałem mu przekazać że po jego lekcjach to...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

;] wątek zamknięty Naprawde polecam :D Na teoriach P.Stanislaw wszystko elegancko tlumaczy,...
~Biczek ;]
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Michał - opinia wątek zamknięty Goraco polecam świetna atmosfera i sympatyczna kadra.dziekuje panu...
~Michał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 października 2008

Sczerze polceam !!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu przeprowadzonego w tym ośrodku. Tak naprawdę...
~Iza.A
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Yeah! :> wątek zamknięty Dzieki wielkie za ten osrodek i swietne przygotowanie do jezdzenia :) Nadal...
~marcin fioza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2008

Polecam gorąco wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek szkolenia, zdałem za pierwszym razem, dziekuje...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

Świetny ośrodek !! wątek zamknięty Bardzo polecam.Częsć teoretyczna ciekawa i łatwa do przyswojenia .Praktyka...
~Karola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

POLECAM TEN OśRODEK SZKOLENIA KIEROWCóW wątek zamknięty Bardzo sympatyczna kadra, zawsze sie dostosują do kursanta, przemiły...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lipca 2008

Świetny ośrodek wątek zamknięty Bardzo polecam ten ośrodek, a zwłaszcza osobę pana Stasia. Tak przygotował...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 czerwca 2008

a.kozlowski - opinia wątek zamknięty bardzo polecam ten o*****ek , naprawde mila i bezstresowa nauka a przede...
~a.kozlowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 maja 2008

ZADOWOLENIE GWARANTOWANE !!!!! wątek zamknięty Zgadzam się z opinią poniżej Pan Andrzej jest rewelacyjny ja również zdałam...
~już mam prawko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2008

Zdałam za pierwszym razem wątek zamknięty Super ośrodek!!!! Pan Andrzej Rejniak nauczył mnie jazdy samochodem bez...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 stycznia 2008

bardzo polecam :) wątek zamknięty zdalem za drugim razem :) za pierwszym razem nie mialem po prostu szczescia...
~Sebastian W
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

106

wątków

do góry