Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K.S - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z masażu leczniczego. Ból barku, szyi i głowy minął...
~K.S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Excellent physiotherapist! wątek zamknięty I have a sciatic nerve pain and came to Roman from a recommendation. I am...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Pomoc w chorobie zespołu zesztywniającego kręgosłup tzw.bambusowy kręgosłup wątek zamknięty Chorobę na tę przypadłość od 4 lat ,mieszkam we Francji i lekarze tutaj...
~Tomasz z Francji
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Kontuzja mięśni ramienia. wątek zamknięty Około 2 lat temu nabawiłem się kontuzji mięśni ramienia. Przykurcz zaczął...
~Janusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Świetne miejsce wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa. Masażysta trafia w bolące miejsca. Już po pierwszej...
~Ludwik
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Perfekt wątek zamknięty Hallo, Bin bei Herrn Roman schon mehrmals gewesen, aber dieses Mal hat er...
~Waldemar
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

masaże lecznicze wątek zamknięty Korzystam z pomocy fizjoterapeutów od dłuższego czasu z powodu przewlekłego...
~Grażyna z Krakowa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Wspaniały człowiek i specjalista. W każdym ruchu czuć ogromną wiedzę i...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bolał mnie kręgosłup.nie mogłam stać dużej niż 10 min.przy chodzeniu nie było...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Mam stojącą pracę w której szczególnie obciążony jest kręgosłup i prawa ręka....
~Olga Lipka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Profesjonalista wątek zamknięty Jestem po operacji kręgosłupa 2015 R. Obecnie problem się powtórzył silna...
~Daniela
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Ból kolana wątek zamknięty Pierwszy raz przyszłam do gabinetu z bólem kręgosłupa. Po dwóch zabiegach...
~aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Niezwykły profesjonalista - zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu rozstania się z bólem...
~Krystyna M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Podziękowania dla Pana Romana wątek zamknięty W pierwszych słowach pragnę z całego serca podziękować p. Romanowi Bień za...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem po wypadku samochodowym i miałam spory problem z karkiem i górną...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Duży ból kręgosłupa i skrzywienie wątek zamknięty Polecam zdecydowanie Pana Romana. Masażysta w moim mieście nie pomógł, co...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Niesamowita, cudowna ulga w bólu, wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem, po jednym zabiegu pozbyłam się bólu, który nie...
~Bez bólu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Masaz kregoslupa wątek zamknięty Z umiejetnosciami Pana Romana Ben zetknalem sie poraz pierwszy z polecenia...
~Christoph Reuss
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Polecam i zgadzam z opiniami wątek zamknięty Zdecydowanie polecam jeden z najlepszych na których natrafiłem jak dotąd ,...
~rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Najlepszy z najlepszych! wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta i nie ostatnia. Pan Roman Najlepszy z najlepszych z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry