Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam
~Mira
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Rehabilitacja skręconej kostki wątek zamknięty Bardzo miła obsługa oraz profesjonalne i indywidualne podejście do klienta....
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty Mam problem z kolanem, od lekarza ortopedy jakieś 20 lat temu dostałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Po kontuzji kolana czekała mnie albo operacja albo rehabilotacja. Wybrałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty W przypadku kazdego urazu kieruje sie najpierw do pani Kasi albo Emilii, a...
~Igor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Złamanie 5 kości śródstopia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm . Pani Emila wie co robi, doradzi i pomoże . Moja noga...
~Bieszke
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Rehabilitacja kręgosłupa i barku wątek zamknięty Miałem problemy z barkiem (naderwane mięśnie) i kręgosłupem (podwójna...
~Kazik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

polecam wątek zamknięty jestem zadowolona,polecam
~pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do Gabinetu Rehabilitacji w Gdyni do Pani Emilii z koszmarnym bólem...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

cud wątek zamknięty "miło mi widzieć ze chodzisz przedwczoraj trzeba było Ciebie do tego...
~weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

pelna profeska wątek zamknięty Rwa kulszowa z powodu wysunietego dysku zostala u Pani Kasi do stopnia, ze...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Jacek - opinia wątek zamknięty Na rehabilitację do P. Kasi i P. Emilii trafiłem po rekonstrukcji kolana ACL...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Super! wątek zamknięty Trafiłem do pani Kasi po złamaniu nogi w 3 miejscach, po paru zabiegach było...
~Jankul
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Z problemami kręgosłupa borykam się od 4 lat. Dwa razy ucieklam ze stołu...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Bardzo cenię sobie fachowość i duże doświadczenie Pani Kasi Szymoniak oraz...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Świetna rehabilitacja !!! wątek zamknięty Co za szczęście, że znajoma lekarka poleciła mi ten gabinet ! Fachowa obsługa...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Jakub H - opinia wątek zamknięty x100 Dzięki :) Pod opiekę Pani Kasi trafiłem z naciągniętym prawym splotem...
~Jakub H
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Stawiają na nogi wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiliśmy po drugiej kontuzji sportowej syna. Od tamtego czasu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Wielkie Dzięki!!! wątek zamknięty Dzięki zabiegom wykonywanym w Gabinecie przez obie Panie Rehabilitantki mój...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Wielkie DZIĘKUJĘ!! wątek zamknięty Za całokształt muszę serdecznie podziękować najlepszej na świecie...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry