Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia Pan Wojciech to świetny profesjonalista! Dwukrotnie korzystałam z jego uslug...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

Piotr - opinia Nie ma lepszego fachowca. Top of the top! Polecam!!
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Jakub - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, rzeczowo i bardzo sprawnie przeprowadzana inspekcja domu...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Z uslug Pana Wojciecha skorzystałam przy technicznym odbiorze mieszkania. Pan...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pan Wojciech to profesjonalista. Towarzyszył nam przy odbiorze technicznym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Oliwianka - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec. Odbiór techniczny mieszkania wykonany niezwykle...
~Oliwianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

DB - opinia wątek zamknięty Wykonano oględziny mieszkania z rynku wtórnego, praca wykonana rzetelnie,...
~DB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Firma godna polecenia wątek zamknięty bardzo solidna firma budowlana, P. Wojtek służy fachową radą i pomocą,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

niestety nie mogę polecić wątek zamknięty Przed kupnem domu prosiliśmy o sprawdzenie stanu technicznego. W ocenie...
~makomo
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

FAKO - opinia wątek zamknięty polecam. gość przesympatyczny, kompetentny, oddany temu co robi.wielce...
~FAKO
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Odbiór domu od dewelopera wątek zamknięty Wszystko sprawnie przeprowadzone. Wskazanie mniejszych i większych elementów...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Bardzo rzeczowa i fachowa usługa. Pan Wojtek starannie dokonał pomiarów i...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

POLECAM :) wątek zamknięty Pan Wojtek to profesjonalista w 10000%. Odebrał ze mna mieszkanie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. wątek zamknięty Pan Wojciech pomógł mi w odbiorze mieszkania, sprawnie przeprowadził całą...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Profesjonalne usługi wątek zamknięty Pan Wojtek jest fachowcem godnym polecenia. Skorzystałem z usług Pana Wojtka...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Wydanie opinii technicznej przy kupnie domu wątek zamknięty Wszystko sprawnie, dokładnie i fachowo. Polecam!
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Pan Wojtek pomógł mi przy odbiorze nowego mieszkania.Dzieki jego...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Świetny kontakt, punktualność, profesjonalne podejście do sprawy w miłej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Mało takich fachowców na rynku wątek zamknięty Na rynku jest wiele firm oferujących podobne usługi: część z nich dysponuje...
~qba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Pan Wojciech pomógł mi przy odbiorze mojego mieszkania. Znalazł wiele...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry