L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia nowy temat Najwyższa z możliwych ocen należy się dla tej szkoły nauki jazdy jazdy....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 13 maja 2022

Alexander - opinia nowy temat Szkoła godna polecenia, a także jazdy pod okiem pana Zenona. Wszystko...
~Alexander
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Maja - opinia nowy temat Uważam, że L-ka jest zdecydowanie szkołą nauki jazdy godną polecenia. Zajęcia...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Damian - opinia nowy temat Jazda pod okiem pana instruktora Krzysztofa to pełen profesjonalizm i...
~Damian
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Julia L - opinia nowy temat Zdecydowanie polecam szkołę! Egzamin zdany za pierwszym razem :) Szczególne...
~Julia L
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Daria H. - opinia nowy temat Witam Polecam z całego serca ta szkole jazdy. Nauka obywa w bardzo przyjemnej...
~Daria H.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 marca 2022

Kuba - opinia Jeżeli wystawiam taką opinię, to chyba nie muszę nic od Siebie dodawać, może...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 marca 2022

Daria - opinia Wykupiłam w tej szkole tylko jazdy dodatkowe,więc o kursie nie mogę się...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 marca 2022

Maria Wieczorek - opinia Wystawiam najwyższą ocenę tej placówce obsługa i pomoc pań w biurze na...
~Maria Wieczorek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2022

J - opinia Bardzo polecam Panią instruktorkę Małgorzatę, bardzo przyjemne jazdy i...
~J
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2022

Grzegorz - opinia Serdecznie pozdrawiam i polecam Pana Dariusza od jazd, idealnie przygotowuje...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 grudnia 2021

Sandra - opinia Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Czułam...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2021

Blanka - opinia Mili instruktorzy, uczą dokładnie i tłumaczą krok po kroku, polecam!
~Blanka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 września 2021

piotr - opinia instruktorzy na wysokim poziomie, polecam
~piotr
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2021

Sylwia - opinia "Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz.."postanowiłam i ja coś...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2021

Agnese - opinia Polecam serdecznie szkołę L-ka...Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że...
~Agnese
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2021

Jakowski - opinia Bardzo miła obsługa oraz instruktorzy którzy wszystko na spokojnie wytłumaczą
~Jakowski
-

dodano: 11 czerwca 2021

Mateusz - opinia Polecam szkółkę L-ka w Gdyni, bardzo profesjonalne podejście do kursantów,...
~Mateusz
-

dodano: 8 czerwca 2021

Judyta - opinia Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że przez kurs przeprowadziła mnie...
~Judyta
-

dodano: 21 maja 2021

Daniel - opinia Polecam Pana Jakuba z całego serduszka. Święty człowiek
~Daniel
-

dodano: 17 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry