L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdane za pierwszym razem wątek zamknięty Jazdy z Michałem, zdane za pierwszym razem, dobry kontakt więc przy okazji...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Teoria wykładana jest w bardzo interesujący sposób z...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do kursantów, brak jakichkolwiek...
~Agatka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Jestem na tak wątek zamknięty Wszystko, ładnie, pięknie ;) Egzaminy zdane za pierwszym razem. Teoria...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Najlepsza szkoła jazdy!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam instruktora Kubę ,który ma świetne podejście do...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Bajka wątek zamknięty Kurs na kat. B zacząłem na początku wakacji. Uwinąłem się spokojnie w 3...
~Niko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Super szkoła, zdane za pierwszym razem teoria i praktyka. Serdecznie polecam...
~Dominik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Najlepsza szkoła!!!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła! najlepsza wręcz:) Polecam wszystkim, którzy szukają...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Pana Michała :) po dłuższej przerwie zdecydowałam się...
~Gośka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Polecam gorąco!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Trafiłam na instruktora Dawida- cierpliwość i...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

L-ka wątek zamknięty Polecam Pana Michała Ożgę, bardzo dobry instruktor, świetna atmosfera podczas...
~Angelika K.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

prawko wątek zamknięty najlepsza szkola jazdy w trojmiescie bezstresowo szybko i tanio najlepszy...
~tomek S
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Bardzo gorąco polecam !!! wątek zamknięty Po dość długiej przerwie w zdawaniu egzaminu, dokupiłam sobie kilka jazd...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

ocena wątek zamknięty Dzięki P. Irkowi zdałam za pierwszym razem. Atmosfera podczas jazdy bardzo...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Profesjonalizm i indywidualne podejscie wątek zamknięty Praktyka zdana za pierwszym :) Szczegolnie polecam najlepszego instruktora na...
~Nikola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Dobra szkółka nauki jazd jaką jest L-ka wątek zamknięty Dzień dobry mam na imię Marcin i jestem bardzo zadowolony usług szkółki...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Polecam! wątek zamknięty "L-ka" to super szkoła! Szczególnie polecam instruktora Michała- jest...
~Wiki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Polecam!!!!!! wątek zamknięty Świetna szkoła, obsługa, kontakt i podejście do kursanta!! Profesjonalizm na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

REWELACJA - polecam jak chcesz zdać egzamin za pierwszym razem :) wątek zamknięty Dzień dobry, Szczerze polecam tę właśnie "L-kę" zwłaszcza instruktora Kubę!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Po bardzo nie udanych przygodach i przygotowaniach w Sopockiej Szkole Jazdy u...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry