L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nauka jazdy wątek zamknięty Pan Michał - bardzo dobry instruktor, przyjazna atmosfera i dobre rady...
~Lech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Bardzo na TAK wątek zamknięty Bardzo polecam skorzystanie z kursów proponowanych przez L-kę. Szybko, tanio,...
~Gosia Kamińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

polecam! wątek zamknięty jestem obecnie po kursie w L-ce i powiem szczerze, że nie mogłam trafić...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Najlepsza L-ka!!! :) wątek zamknięty Na cały kurs chodziłam do innej l-ki za to przed samym egzaminem umówiłam się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wszystko ekspresowo i w dogodnych warunkach oraz terminach gorąco POLECAM...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty OSK godny polecenia :) Teoria prowadzona w bardzo przystępnej formie,...
~Karolina F
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Najlepsza Szkoła Jazdy wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy i najlepszy instruktor jakiego w życiu miałam okazję...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Po pierwsze: Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem! Instruktor Kuba...
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Lepiej nie mogłem trafić wątek zamknięty Kurs teoretyczny zleciał w tempie ekspresowym (3 spotkania tygodniowo po 3...
~Panda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

L-ka wątek zamknięty Super atmosfera, mega mili instruktorzy zero krzyku zero złości, wszystko...
~Natalka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Guzik - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam zarówno szkołę jak i instruktora Kubę - najwspanialszy...
~Guzik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

POLECAM wątek zamknięty Polecam serdecznie szkołę. Wykłady są prowadzone na wysokim poziomie, obsługa...
~zoolnierz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

POLECAM ! wątek zamknięty Polecam ten ośrodek wszystkim ! Lepiej nie można trafić. Zaczynając od...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Beata - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera podczas nauczania teorii, wszystko dograne,...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Chcesz zdać za 1 razem? tylko z L-ką! wątek zamknięty Wybierając L-kę jako szkołę nauki jazdy, kierowałam się rekomendacją...
~Marta K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

KURS i INSTRUKTOR :) wątek zamknięty Ogólnie tę szkołę jazdy wspominam bardzo pozytywnie, miła obsługa w biurze...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

polecam! !!!. wątek zamknięty Serdecznie polecam ten ośrodek. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczegulnie...
~Piotr W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Najlepsza szkoła w Gdyni wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolonym klientem L-ki. Szkoła pana Jakuba jest świetnie...
~Karol
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Krystian - opinia wątek zamknięty Polecam szkółkę , jestem zadowolony z usługi i mojego instruktora Michała...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Prawko wątek zamknięty Chyba najlepszym Uzasadnieniem tejze punktacji jest egzamin zdany za...
~Natalia Lademann
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry