L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Blanka - opinia wątek zamknięty Mili instruktorzy, uczą dokładnie i tłumaczą krok po kroku, polecam!
~Blanka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

piotr - opinia wątek zamknięty instruktorzy na wysokim poziomie, polecam
~piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty "Gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz.."postanowiłam i ja coś...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Agnese - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie szkołę L-ka...Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że...
~Agnese
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Jakowski - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa oraz instruktorzy którzy wszystko na spokojnie wytłumaczą
~Jakowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam szkółkę L-ka w Gdyni, bardzo profesjonalne podejście do kursantów,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Judyta - opinia wątek zamknięty Właśnie zdałam. Ciesze się niezmiernie, że przez kurs przeprowadziła mnie...
~Judyta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Jakuba z całego serduszka. Święty człowiek
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Genialna najlepsza szkoła w Gdyni i w ogóle w pomorskim
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca szkołę L-ka. Powróciłam do tematu prawa jazdy po 13...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Autor - opinia wątek zamknięty robiłem kat. A naprawdę warto, dobry plac i instruktorzy. motocykle jak...
~Autor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem bezsprzecznie najlepsza szkoła jazdy w Gdyni. Zdałem testy i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Mimo kilku prób zdania egzaminu po kilku godzinach jazdy u Pana Zenona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Po 4 latach przerwy, po 3 nieudanych próbach zdania egzaminu praktycznego...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Prawo jazdy zdane za pierwszym. Kadra z dużą wiedzą i podejściem do...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

mg - opinia wątek zamknięty Szkoła jak szkoła, przystępne ceny oraz w miarę miła obsługa. Jednak na...
~mg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Jakub F - opinia wątek zamknięty Mogę polecić tę szkołę i Pana Macieja, egzamin teoretyczny jak i praktyczny...
~Jakub F
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

J. S. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam instruktor P. Ewę ś. Odpowiednia osoba na odpowiednim...
~J. S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Szkolenie przebiegło spokojnie, płynnie, godziny świetnie rozłożone,...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Rzetelne podejście do tematu, zarówno od strony teoretycznej jak i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry