L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim!! wątek zamknięty Najlepsza szkoła w trójmiejskie. Teoria profesjonalnie a praktyka z...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły...
~Remik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Teoria bardzo dobrze nauczana, co do jazd, polecam Ireneusza Bojarczuka,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

najlepszy osk w Gdyni L-ka Jakub Frąszczak wątek zamknięty Najlepsza szkoła jaką znam - L-ka . Bardzo przyjemna obsługa i atmosfera....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Świetna szkoła! wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście! Jazdy z Kubą świetnie przygotowują do...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Mariusz wątek zamknięty Najlepsza szkółka zdałem egzamin w pord za 1 razem teorię jak i praktykę...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

SZKOŁA JAZDY wątek zamknięty Szkoła,która naprawdę uczy!Pracują tam wspaniali ludzie,uśmiechnięta i...
~Boguśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Szkoła na medal wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołę !!! Teoria i praktyka zdana za 1...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam każdemu, luźna atmosfera. Jazdy z panem Michałem Ożgą to sama...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Wszystkim szczerze polecam szkole jaką jest L-ka ! Jeśli chodzi o lekcje...
~NATALIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Kurs prawa jazdy wątek zamknięty Dziś zdałem egzamin praktyczny państwowy ! Świetna szkoła , super...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Kurs przeprowadzony w bardzo dobrych warunkach, sympatyczni i cierpliwi...
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Wszyscy instruktorzy uzbrojeni w pełen profesjonalizm, a dodatkowo towarzyszy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Pozytyw wątek zamknięty Potrzebowałem pomocy w przygotowaniu się do egzaminu praktycznego na prawo...
~Jarekgol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

THE BEST OF wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza Elka w jakiej się uczyła, a było ich naprawdę nie...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

pozytywnie i to bardzo wątek zamknięty zdane za pierwszym podejściem :)) - to powinno wystarczyć, ale że miejsca...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Najlepsza szkółka w Gdyni wątek zamknięty Wszystkim szczerze polecam najlepszą szkołę jaką jest L-ka! W szczególności...
~Ada C.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

POLECAM! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem przyznać że wybrałam najlepszą szkółkę !...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

polecam wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam wszystkim tą szkołę. Jeśli chodzi o lekcję nauki...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Krystian Warda - opinia wątek zamknięty Niesamowita grupa nauczycieli jazdy,wykłady poprowadzone w inny oryginalny...
~Krystian Warda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry