L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam!! wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu , świetna atmosfera na zajęciach z praktyki jak i...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu, komu zależy na perfekcyjnej i przeprowadzonej w...
~Arturo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Kuba - opinia wątek zamknięty L-ka to świetna szkoła jazdy. Moim instruktorem był Michał podczas zajęć...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Pozytywne Zaskoczenie wątek zamknięty Polecam ta szkole. Bardzo dokładnie przygotują do egzaminu z teori jak i z...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

kamil - opinia wątek zamknięty Polecam , super instruktorzy , bdb uczą . Zdałem teorię i praktykę za...
~kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Polecam! wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym :)) Ogromne podziękowania...
~Marcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

L-ka Starowiejska wątek zamknięty Wszystko zdałam za pierwszym razem bo miałam najlepszego instruktora - Kubę!...
~sissssi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

L-ka mistrzem Gdyni jest!!!! wątek zamknięty I już wszytsko jasne...Jestem kierowcą dzięki OSK L-ka. :) Pragnę najbardziej...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Mieszkańcy Gdynii i okolic - jak prawo jazdy tylko z L-ką wątek zamknięty Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się 5 ponad lat temu w szkole jazdy w...
~Michał Ciesielski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Najlepszy ośrodek osk wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkółkę ,bardzo dobre przygotowanie do egzaminu...
~Grzegorz Biedroń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Rewelacyjny i godny polecenia OSK. wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkółkę, a w szczególności instruktora Michała. Genialna...
~Maciej Bojanowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Aga B - opinia wątek zamknięty Polecam! Pełen profesjonalizm w szczególności Pan Kuba. Nauczy najbardziej...
~Aga B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Najlepsza eLeczka :) wątek zamknięty Polecam jak najbardziej! Trafiłam do tej szkoły przez przypadek, ale dzisiaj...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Najlepsza szkoła w Gdyni wątek zamknięty Po nieowocnym kursie innej gdyńskiej szkole, w L - ce poczułam że jestem w...
~M Ok
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Gosia - opinia wątek zamknięty L-ka jest najlepszą szkoła jazdy , kurs robiłam w innej szkole, podchodziłam...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tą szkołę.Lekcje teoretyczne ciekawie...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

L-ka wątek zamknięty L-kę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zainteresowanemu kursem prawa...
~Krystian Barszcz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

Serdecznie polecam najlepszą szkołę w Gdyni! wątek zamknięty Wspaniali, cierpliwi oraz wyrozumiali instruktorzy, profesjonalne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

Polecam!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę atmosfera bardzo sympatyczna....
~Paweł Sz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2014

zdane za pierwszym razem wątek zamknięty No i zdane za pierwszym razem, a wszystko to dzięki Łukaszowi! Mega...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry