L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty serdecznie polecam L-kę, wspaniała szkoła, teoria prowadzona bardzo ciekawie,...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Polecam L-kę, polecam Olka! wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziekować mojemu instruktorowi, Łukaszowi "Olkowi"...
~Domino
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w trójmieście! wątek zamknięty Szczerze mówiąc wątpiłem w to że uda mi się osiągnąć pozytywny wynik...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Wszystko w jak najlepszym porządku. wątek zamknięty Super szkoła! Instruktor Łukasz Oleksiak jest godny polecenia. Posiada duża...
~Karmen
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Najlepsza szkoła do jakiej mogłam trafić! wątek zamknięty Cenne wskazówki które udzielił mi Olek i Kuba bardzo przydały się na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Prawko zdane !!! :D wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całej "L-ki". Wielkie DZIĘKUJĘ dla Instruktora...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Najlepsza szkoła jazdy w całym Trójmieście !!! wątek zamknięty L-ka to najlepsza szkoła. Obsługa bardzo miła i chętna pomocy. Bardzo tanio i...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Najlepsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Począwszy od wykładów teoretycznych, prowadzonych z pasją i z zrozumiała...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim tą szkołę.Lekcje teori i praktyki prowadzone w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

L-ka najlepsza w trójmieście wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym razem i teorie i praktykę, nauczyciel teorii...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Świetna szkoła wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę na wysokim poziomie. Zajęcia teoretyczne proste i...
~Sokołowska Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Nie zastanawiaj się, wybierz l-kę!!!! wątek zamknięty Ogólnie uważam, że to dobra szkoła, nie będę pisać, że najlepsza, bo do innej...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Swietna Szkoła Jazdy wątek zamknięty Dwa miesiące - tyle dokładnie trwało spełnianie mojego marzenia o prawie...
~Aleksander B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam, zaczynając od sympatycznych Pań w biurze które...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu, zajęcia prowadzone profesjonalnie. Moim instruktorem...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

POLECAM!! wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy! Zajęcia teoretyczne na najwyższym poziomie....
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry kurs przygotowawczy. Polecam brać czynny udział w zajęciach...
~Litas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu , świetna atmosfera na zajęciach z praktyki jak i...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Szkołę polecam każdemu, komu zależy na perfekcyjnej i przeprowadzonej w...
~Arturo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Kuba - opinia wątek zamknięty L-ka to świetna szkoła jazdy. Moim instruktorem był Michał podczas zajęć...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry