L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
10 godzin do sukcesu :) wątek zamknięty obsługa nastawiona na klienta. serdeczne usposobienie personelu zachęciło...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Super szkoła wątek zamknięty Szczerze polecam - super cena, świetnie wykładana teoria, kompetentni...
~marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Pozytyw:) wątek zamknięty Znakomita, dostosowująca się do klienta obsługa i zorganizowana praca w...
~Patryk K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Lepszego OSK w Gdyni nie ma wątek zamknięty Witam wszystkich czytających. W ramach podziękowania za kurs, chciałbym dodać...
~Łukasz K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Perfekcyjni. wątek zamknięty Egzaminy zdane za pierwszym razem po bardzo mile spędzonym czasie podczas...
~Marcin Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Polecam gorąco ! wątek zamknięty Najlepsza nauka jazdy! Teoria na maxa, za pierwszym razem, praktyka za...
~Bardzo zadoolona kursantka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Jazda za pierwszym razem wątek zamknięty Obsługa na bardzo wysokim poziomie , panie zawsze usmiechniete i gotowe pomóc...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

POLECAM:) wątek zamknięty A pomyśleć, że jeszcze pół roku temu czytałam te opinie zastanawiając się ile...
~Ida
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Tanio i skutecznie. wątek zamknięty Chyba najtańszy kurs jaki znalazłem, miłe panie w recepcji. Instruktor bardzo...
~Szewczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Dzięki tej szkole, w końcu zdałam ogzamin i to za pierwszym razem! wątek zamknięty Wyjątkowa szkoła, jedyna taka, bardzo dużo cennych informacji, wskazówek jak...
~Honorata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Karolina M - opinia wątek zamknięty Szkoła więcej niż na medal! Przesympatyczne Panie w biurze, które zawsze...
~Karolina M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

NISKA CENA W PARZE Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ NAUCZANIA POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę. Wybrałem ją ze względu na cenę, jak się okazało był to...
~ClayMore
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Zdać za pierwszym to nie problem z L-ka ;) wątek zamknięty Polecam na 100% . Ośrodek który przygotowuje na zdanie za pierwszym...
~Dawid z Helu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Najlepszy OSK ! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że wybrałam ten ośrodek nauki jazdy! Egzamin teoretyczny i...
~Karolina W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Ta szkoła to świetny wybór! Świetne przygotowanie teoretyczne, Pan na...
~Monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

L-ka !!! wątek zamknięty Najlepsza szkola, swietne przygotowanie do egzaminu teorytycznego i...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Wybierasz się na kurs? Wszystkie drogi prowadza do ... L-ka ;) wątek zamknięty Wspaniały OSK. Godny polecania każdemu kto ma w planach być szczęśliwym...
~Rafał z Gdańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Super wątek zamknięty Dzisiaj zdałam praktykę, szkoła naprawdę super i tanio! Polecam wszystkim...
~Asiaczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka. Wymagający instruktor i rzetelne przygotowanie do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Najlepsza Szkoła wątek zamknięty TEORIA + PRAKTYKA ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM !!! Świetne przygotowanie,...
~Konrad
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry