L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Krótko i na temat - jeśli chcesz zdać za pierwszym razem egzamin państwowy to...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Oskar - opinia wątek zamknięty Krótko i na temat- jeśli chcesz zdać za pierwszym razem i nauczyć się...
~Oskar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Piotr Rzeszuto - opinia wątek zamknięty Kurs prawa jazdy KAT A w OSK L-Ka Gdynia - Zdecydowanie nie! "Stawiamy na...
~Piotr Rzeszuto
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Wykupiłam jazdy doszkalające i wiele mi dały. Pani Małgorzata to wspaniała...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Emil - opinia wątek zamknięty Kurs teoretyczny bardzo dobrze przygotowany. Panie w biurze bardzo pomocne i...
~Emil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Veronika - opinia wątek zamknięty Do L-ki przyszłam po 5 nie udanych egzaminów praktycznych, koleżanka poleciła...
~Veronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty bardzo bardzo polecam szkołę! Wykupiłam godziny doszkalający w tej szkole i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę oraz P. Ireneusza. Pełen profesjonalizm Pomimo...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Maksymilian - opinia wątek zamknięty Mam bardzo dobre wrażenia z kontaktów z obsługą, a także jazdy z...
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, dobrze przygotowują do egzaminu zarówno teoretycznego...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Przystępne ceny kursów, elastyczność w...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Rzetelna obsługa w sekretariacie, instruktor cierpliwy i z poczuciem humoru....
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Teorię robiłam w wersji on-line, więc na temat części teoretycznej się nie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Super szkoła, Pan Maciej instruktor, ma nieskończone pokłady cierpliwości,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Jarek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam szczególnie panią gościę. profesjonalne podejście do kursanta,...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Jazdy odbywały się bardzo fajnej atmosferze. Instruktor...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Ewa - opinia wątek zamknięty Początki z jazd miałam ciężkie, ale miałam instruktora bardzo cierpliwego i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Konrad - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolony z przebiegu całej procedury szkolenia praktycznego ....
~Konrad
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Polecam szkółkę oraz instruktora Macieja Zielińskiego. Pan Maciej porządnie...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy L-ka. Trafiłam na super Panią instruktor, która wszystko...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry