L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam! wątek zamknięty To był bardzo przyjemny kurs szkolenia! Miałam zajęcia z panem Maciejem,...
~Mariya
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Świetna szkoła. Przede wszystkim polecam Panią...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Maciek Zieliński instruktor na 6 : ) wątek zamknięty Polecam wszystkim szkółke teoria wyłożona interesująco i z zajęć zostawało...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Polecam! wątek zamknięty Poleca gorąco zdałem za pierwszym!
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Super szkółka! Polecam serdecznie Pana Macieja Zielińskiego! Super...
~Maciuś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2019

Maciej Zieliński -super instruktorem!!! wątek zamknięty Gorąco polecam OSK "L-ka": oferują bardzo korzystne warunki i miłą obsługę....
~Ivanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Polecam Pana Zenka!!!! wątek zamknięty Wczoraj zdalam za pierwszym razem!!Moim instruktorem byl Pan Zenek. Polecam...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Prawo jazdy na automat zdane za pierwszym razem! W szkole super podejście do...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2018

Bardzo Polecam!!! Czytać do końca wątek zamknięty Polecam L-ka wspaniały poziom nauczania dobra obsługa i ciekawe ceny....
~Arkadiusz Brus
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Jarek - opinia wątek zamknięty Miejsce: centrum Gdyni, blisko busów/skm. Samo wnętrze raczej średniej klasy...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Michał Ożga wątek zamknięty Jeździłem z panem Michałem Ożgą, jest bardzo spokojny, wyrozumiały i otwarty,...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Pozytywnie wątek zamknięty Świetny ośrodek szkolenia, zajęcia praktycznie z Panem Bogusiem mega! Jestem...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Polecam instruktora Tomka!! wątek zamknięty Szczerze polecam instruktora Tomka 30 godzin jazdy upłynęło w bardzo...
~Ewelina Bendik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Polecamy Instruktora Pana Macieja Zielińskiego wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecamy Instruktora Pana Macieja Zielińskiego ! Pan...
~Siostrzyczki :)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Szybko miło i skutecznie. wątek zamknięty Sympatyczni ludzie , kontakt z biurem jak i z instruktorem bezproblemowy ....
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Michał Ożga wątek zamknięty Witam jeździłam z instruktorem panem Michałem Ożgą i serdecznie polecam tego...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam cała szkołę jazdy L-KA. Bardzo dobre podejście do osoby,...
~Hubert B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Bardzo Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam powyższą szkółkę, jeździłem z panem Michałem Ożgą,...
~Jan K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam szkołę i instruktora Michała Ożgę - 30 godzin jazdy poszło sprawnie i...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Świetna atmosfera, genialny instruktor Ireneusz Bojarczuk. Polecam!
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry