MOWA MED

Logopedzi

Kowale, Wiśniowa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Anię. Na zajęcia...
~A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Wspaniała logopedka wątek zamknięty Szczerze polecam terapię u Pani Ani. Jest ona wspaniałym i profesjonalnym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Pani Ania to przede wszystkim bardzo profesjonalny logopeda. Cierpliwa,...
~Kasia B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Polecam! :) wątek zamknięty Pani Ania to wspaniały i profesjonalny lekarz w swoim zawodzie, jednocześnie...
~Ania Sz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Najlepszy logopeda w Trójmieście! wątek zamknięty Syn bardzo mało mówił. Nie umiał składać poprawnie zdań. Nie wymiawał...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam terapię u Pani Ani. Mój sześcioletni synek jest raczej...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Annę Konczakowską. Pani Anna ma ogromne pokłady...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Opinia dot. zajęć z pacjentem chorującym na SLA wątek zamknięty Moja Mama zachorowała na neurologiczną chorobę SLA, która m.in. powoduje...
~Joanna - Gdańsk, Zaspa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Pani Ania pracowała z naszym synkiem i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni....
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem osobą dorosłą, która posiada problemy z jąkaniem. Przez długi czas z...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Ania jest numerem jeden wśród logopedów. Jestem osobą dorosłą która...
~Anita Baranowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Super! wątek zamknięty Chodziłam do logopedy w celu nauczenia się głoski 'r' i bardzo się cieszę, że...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Serdecznie polecam🙂 wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panią Anna Konczakowską. Chodziłam na zajęcia...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Annę. Moja wnuczka w przedszkolu i w 1-ej klasie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam terapię logopedyczną u Pani Ani. Zajęcia prowadzone są na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam logopedę Panią Annę Konczakowską. Jest to bardzo miła osoba, która...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

podziękowanie wątek zamknięty Dziękujemy z całego serca za pomoc w wyprowadzeniu mamy z udaru. Nie...
~Halina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Pani Logopeda nr 1 wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią mgr. Jest to wybitny pedagog z powołania. Cechuje...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Anię. Profesjonalna i szybka diagnoza pozwoliła...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

polecam wątek zamknięty Pani Ania przychodziła do mojej 7-letniej córki. Bez problemu udało się...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry