Wulgar

Wulkanizacja Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa

Gdańsk, Kurierów Armii Krajowej 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozmrażanie płynu w spryskiwaczach. wątek zamknięty Super szybko usługa wykonana w ustalonym terminie. Żadnych zastrzeżeń....
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Dramat wątek zamknięty Nie polecam. Najgorszy warsztat z jakim miałem do czynienia. Auto miałem...
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

A4 wątek zamknięty W krótkich słowach - warsztat, na który zawsze można liczyć. Sprawdzili się w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Najlepszy warsztat w 3mieście! wątek zamknięty Jakiś czas temu miałem epizod z paskiem wielorowkowym, który się naderwał -...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Ile można czekać na fakturę...? wątek zamknięty O ile sam zakład na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo rzeczowy, Panowie od...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Pełna Profesja wątek zamknięty Jak w tytule powyżej. Panowie wykonują swoją pracę profesjonalnie jak w...
~Seba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Nie polecam wątek zamknięty Dalem samochod z zapieczonym kolem, rozebrali przeczyscili. A na drugi dzien...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Problem z samochodem wątek zamknięty Przyjechalam z autem odmawiajacym posluszenstwa...Musze powiedziec ze wbrew...
~monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Kolejna usługa i ok wątek zamknięty Przyjechałem z kolejnym autem .. oczywiście dziad i rympel kibel jak...
~Dawid Orunia (nie Chełm)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szybka diagnoza, rzeczowi fachowcy, sprawna naprawa, miła obsługa :-)
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Wymiana przewodów hamulcowych, naprawa zaiweszenia wątek zamknięty Druga wizyta w tym zakładzie i drugi raz wyjeżdżam zadowolona. Szybka,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

pełna profeska wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko i tanio. Super miła i kompetentna obsługa
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

aweria kia ceed wątek zamknięty super bo z buta wszystko mi ogarnęli i do tego w działa wszystko bez...
~MIchał P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Super obsługa!! wątek zamknięty Witam . Dzisiaj wstawiłem do warsztatu e36 coupe. Prawidłowa diagnoza od...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Wymiana turbiny wątek zamknięty Problem z nadmierną ilością dymu z wydechu zażegnany. poważna sprawa, ale i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

godni polecenia wątek zamknięty Jak zawsze można się dogadać, usługi wykonane rzetelnie.
~pida
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Najlepszy warsztat w trojmiescie.Wszystko jest robioine szybko ,tanio i...
~Rex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

wizyta podczas awarii w trasie wątek zamknięty Podczas trasy z Torunia do Gdyni zepsuło mi sie auto. Panowie byli pomocni,...
~doris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Gorąco polecam wulgara wątek zamknięty Polecam, szybko profesjonalnie i wachowo do tego miła obsługa i bardzo...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

rewelacja wątek zamknięty Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Ceny znacznie niższe niż w innych...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry