Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Na te szkole natrafilam przypadkiem. Moim celem była nauka od podstaw, bo...
~Kkkk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Mogę przyznać, że wreszcie nauczyłam się angielskiego i nawet sprawia mi to...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Taka szkoła to ja rozumiem :) wątek zamknięty Chciałam podzielić się swoją opinią, ponieważ pan Marcin to świetny...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Świetna szkoła! wątek zamknięty Niedawno zacząłem naukę i jestem bardzo zadowolony! Pan Marcin jest świetnym...
~Marian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Natalia - opinia wątek zamknięty To szkoła, dla tych, którzy mają swój własny pomysł na to czego i jak chcą...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Świetne konwersacje! wątek zamknięty Polecam każdemu, kto chce przede wszystkim nabyć umiejętność swobodnego...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Niesamowite podejście do ucznia, spokój i opanowanie a przy tym profesjonalne...
~Jac
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z nauki. Ciekawe i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

SchoolOut wątek zamknięty Młoda kadra :) spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów....
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Polecam bardzo serdecznie! wątek zamknięty Od dawna chciałam zacząć się uczyć angielskiego, nigdy nie mogłam się do tego...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry