Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyrazy uznania dla Zakładu Pogrzebowego Róża wątek zamknięty Trudno dziękować, gdy odchodzi z tego Świata ojciec... ale to Szefostwo i...
~Wojciech Noe
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Dziękuję serdecznie po raz drugi zakładowi Róża wątek zamknięty W listopadzie zajęliście się pogrzebem mojej teściowej,w marcu powierzyliśmy...
~Sylwia B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Zaklad pogrzebowy ,,Róża,, w Gdyni wątek zamknięty Serdecznie dziękuje za profesjonalnie przygotowaną uroczystość pogrzebową...
~Elżbieta Sadkowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Godny polecenia profesjonalizm POLECAM wątek zamknięty PROFESJONALIZM !!! Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników...
~Tamara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Najwyższy poziom wątek zamknięty Zjawisko "piękny pogrzeb" istnieje i dzięki fachowości, wyczuciu,...
~Elżbieta Urscheler
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Dziękuję! Polecam! wątek zamknięty Firma z profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem do klienta. Wszystko...
~Natalia Pobłocka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

podziekowanie wątek zamknięty Nie dawno skorzystalam z ich uslug (pogrzeb mamy). Chcialam bardzo...
~judyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

podziękowania wątek zamknięty Dziękuję firmie Róża za kompleksową pomoc w zorganizowaniu pogrzebu oraz w...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Serdeczne Podziekowania wątek zamknięty W imieniu rodziny skladam serdeczne podziekowania wszystkim pracownikom...
~Andrzej Mueller
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Serdeczne podziękowania wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować firmie „Róża” za wielkie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Dziekuje z calego serca wątek zamknięty Parę tygodni temu zmarł mój ukochany dziadzius. Nie miałam siły i ochoty...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Wielkie dzięki wątek zamknięty Pełna satysfakcja z wyboru zakładu Róża , profesjonalizm, podejście do...
~carol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Jak najbardziej POLECAM wątek zamknięty W tym roku miałem okazję skorzystać z ich usług ( śmierć ojca ). Muszę...
~greg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Serdeczne podziękowania dla zakładu wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całego Zakładu Pogrzebowego Róża.Dziękuję za...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

POLECAM! wątek zamknięty Spełnili Państwo w stu procentach nasze oczekiwania przyczyniając się do...
~---
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Dziękujemy!!!!! wątek zamknięty Składamy serdeczne podziękowania firmie pogrzebowej Róża za wielki...
~Rodzina Wycichowskich
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Zakład Pogrzebowy Róża wątek zamknięty Zakład wybrałam przypadkowo ale to był dobry wybór. Profesjonalne podejście...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Jagoda - opinia wątek zamknięty Pomocni i życzliwi ludzie.W swoim życiu po raz pierwszy musiałam skorzystać z...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu wątek zamknięty Pierwszy raz musiałam skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. Wszystko...
~Agnieszka Szreder
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Jestem z Bielska-Białej. Na niezbyt znanym mi gruncie Gdyni przyszło mi...
~Joanna Lajbig
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry