Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uroczystość pożegnania. wątek zamknięty Profesjonalizm, takt i bardzo sprawna organizacja uroczystości pogrzebowej...
~Krzysztof nawacki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Podziękowania wątek zamknięty Wielkie ukłony i podziękowania za wsparcie,dyspozycyjność i nadzwyczaj...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Róża - Firma pogrzebowa pierwsza klasa wątek zamknięty Ostatnio skorzystałam z uslug firmy Róża i to była bardzo dobra decyzja....
~Karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Zadowolony klient wątek zamknięty Miałem okazję skorzystać z usług zakładu pogrzebowego Róża i jestem bardzo...
~Marcin K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Podziękowania wątek zamknięty W imieniu Rodziny, składamy serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA wątek zamknięty Z całego serca dziękujemy pracownikom Zakładu Pogrzebowego "RÓŻA", a w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

w 100%zadowoleni wątek zamknięty Dziękujemy za tę ostatnią posługę, wszystko dograne na ostatni guzik. Zakład...
~SOBCZAK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Podziękowanie wątek zamknięty PROFESJONALNIE.DZIĘKUJE.
~MARZENA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

podziekowanie wątek zamknięty Podziekowania dla firmy pogrzebowej Roża za poprowadzenie uroczystosci...
~Boena Wit
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

VM - opinia wątek zamknięty Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za zorganizowanie pogrzebu mojego...
~VM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Podziękowania wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękujemy Firmie RÓŻA za przeprowadzenie uroczystości...
~Rodzina Mariana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Bardzo dziekuje wątek zamknięty Z calego serca dziekuje za profesjonalizm, przepieknie zorganizowana...
~Izabela Dobrzanska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Dziękujemy wątek zamknięty Chcielibyśmy podziękować zakladowi pogrzebowemu "Róża" za profesjonalne...
~Wojciechowscy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Zadowolony wątek zamknięty Jestesmy bardzo zadowoleni z serwisu jak i bardzo przystepnej ceny. Obsluga...
~Roman Wisniewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Dziękuje wątek zamknięty Z firmą pogrzebową"Róża"zetknąłem się 12.05.tego roku na pogrzebie mojej...
~Jurek R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Dziękuję. wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować Panom z Zakładu Pogrzebowego RÓŻA za naprawdę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Szczerze dziękuję i polecam wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować firmie RÓŻA za profesjonalne zorganizowanie...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

róza24 wątek zamknięty Chciałam wyrazić swoją wdzięczność, za profesjonalne przygotowanie ceremonii...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

POLECAM wątek zamknięty Bardzo mila, profesjonalna i fachowa obsługa. Ceremonia pożegnalna z piękna...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry