Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikola i Mariusz - opinia wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność pracować z Panią Sylwią Orzechowską i serdecznie...
~Nikola i Mariusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Grzegorz J. - opinia wątek zamknięty Home Asset to bardzo profesjonalna obsługa klienta, najwyższa skuteczność....
~Grzegorz J.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Pani...
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam usługi biura Home Asset. Pani Sylwia jest bardzo...
~Marzena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Emilia Piętka - opinia wątek zamknięty Pani Monika dała się poznać jako profesjonalny Pośrednik nieruchomości,...
~Emilia Piętka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, poczucie bezpieczeństwa i opieki....
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna i rzeczowa. Osoba miła i sympatyczna. Szybki kontakt....
~Mariola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Podziękowania dla pani Anny Radomskiej za profesjonalną,miłą i owocną...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lipca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Liczyła się dla nas kompetencja oraz...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Wirginiusz - opinia wątek zamknięty Pani Kamila jest osobą kompetentną, profesjonalną, chętną do pomocy i zawsze...
~Wirginiusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie usługi Home Asset, a szczególnie profesjonalizm,...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Magdalena Salwowska - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, z którą spotkałam się w Agencji pozwala mi szczerze...
~Magdalena Salwowska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Rzeczowa i szybka pomoc przy zakupie nieruchomości. Duże doświadczenie...
~Daniel
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

andrzej pieper - opinia wątek zamknięty bardzo profesjonalne podejście, polecam !!! szybko i na najwyższym poziomie .
~andrzej pieper
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Pani Anna Radomska to godny zaufania, profesjonalny specjalista od rynku...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Michał K. - opinia wątek zamknięty Podczas sprzedaży mojego mieszkania współpracowałem z Panią Sylwią...
~Michał K.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Paulina Splitt - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Moniką Rogalewską, dzięki której udało mi się...
~Paulina Splitt
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Witam , chciałam polecić serdecznie współpracę z Panią Moniką Rogalewską...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Miroslaw Z. - opinia wątek zamknięty Gorąco Polecam Współpracę! Nas obsługiwała Pani Monika i musimy przyznać ze...
~Miroslaw Z.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam Panią Monikę Rogalewską jako pośrednika w obrocie nieruchomościami....
~Karolina B
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry