Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami nt. współpracy z firmą Home...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Opinia Home Asset wątek zamknięty Opinia odnośnie biura nieruchomości: Super podejście do klienta, pracownicy...
~Jacek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem Home Asset! wątek zamknięty Korzystałem z usług tej firmy przy okazji sprzedaży mieszkania we Wrzeszczu....
~Ignacy
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

profesjonalny doradca wątek zamknięty jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Piotrem. Jako że do 3-miasta...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Wynajem mieszkania 4 Oceany - miło i profesjonalnie wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Agent dostępny cały czas, który wybrał...
~miszapl@o2.pl
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Zakup domu wątek zamknięty Firma godna polecenia, zarówno pośrednictwo nieruchomości (Pani Alicja) jak i...
~Marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Obsługa kredytowa - p. Urszula. Szczerze polecam wszystkim. Profesjonalne...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Super profesjonalna pomoc wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi firmy Home Asset, w szczególności zaś...
~Ewa i Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Polecam !!!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam Panią Małgosię, dzięki której transakcja została...
~właścicielka domu
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Ocena wspolpracy wątek zamknięty Wspolpraca bardzo dobra, doskonaly kontakt z P. Sebastianem Wielgusem....
~Adrian Sadowski
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

agencje nieruchomośći i pośrednictwo wątek zamknięty witam wraz z mężem zdecydowaliśmy się na kupno domu po wielu niepowodzeniach...
~monia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Sprzedaż nieruchomości wątek zamknięty Biuro HomeAsset wybrałam po 3 latach nieefektywnej współpracy z innymi...
~Małgorzata Unton
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Zakup mieszkania wątek zamknięty Polecamy serdecznie, co prawda mieszkanie już z góry było wybrane przez nas...
~Cyprian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Firma profesionalna polecam! wątek zamknięty Miałam ogromną przyjemność współpracy z firmą Home Asset przy sprzedaży...
~Monika Szauer
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Zakup nieruchomości. wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za pomoc w poszukiwaniu nieruchomości oraz w uzyskaniu...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Zakup mieszkania - bardzo bardzo polecam :) wątek zamknięty Wszystko sprawnie, szybka i profesjonalna obsługa nie tylko przed/w trakcie...
~Artur
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Sprzedaż domu Przyjaźń wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Home Asset a w szczególności Panią Małgorzatę Sobczak...
~Joanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Pan Piotr Struczyński to przemiły i serdeczny człowiek...
~Iwona i Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Zadowolony / bardo :-) wątek zamknięty Bardo rzetelna obsługa bez zbędnego bicia piany. Ogromna wiedza w temacie i...
~Bardzo/zadowolony :-)
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Ocena dla p. Marleny Piór-Chastre wątek zamknięty Przy wystawianiu nieruchomości na sprzedaż - korzystałem z pomocy 4 agencji....
~Włodzimierz Sikorski
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry