Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalizm i rzetelność wątek zamknięty Wszystkim polecam tą firmę a w szczególności panią Marie
~Bartosz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Podziekowania dla p.Marii Kubinowskiej wątek zamknięty Dziękuję za współpracę pani Marii Kubinowskiej z Home Asset.Pani Maria...
~Iwona Jaworska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Współpraca z Panią Urszulą Wielgus wątek zamknięty Spotkanie z Panią Urszulą Wielgus było w pewnym stopniu przypadkowe, ale...
~Marzena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Małgorzata Sobczak (Home Asset)- podziękowania wątek zamknięty Chcielibyśmy szczególne podziękowania skierować do Pani Małgorzaty Sobczak z...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Sprzedaż domu wątek zamknięty Podejmując współpracę z firmą Home Asset kierowałam się licznymi pozytywnymi...
~Eliza
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Pani Małgorzata Sobczak profesjonalnie przeprowadziła transakcję nie...
~sprzadający
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Zaskoczenie wątek zamknięty Witam serdecznie Kiedyś jako młody chłopaczek chciałem kupić mieszkanie....
~Ryszard Zaborski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Zauroczenie wątek zamknięty Witam Niedawno skorzystałem z pomocy Home asset, i powiem szczerze, że...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Z przyjemnością polecam Home Asset.Profesjonalna i bardzo miła obsługa...
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Pan Sebastian wątek zamknięty W kilku zdaniach jak wyglądała moja współpraca z p. Sebastianem. p.Sebastian...
~Zadowolona Klientka Gdańsk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Polecam współpracę z Home Asset! wątek zamknięty Współpracowaliśmy z P. Marią Kubinowską, która pomogła nam znaleźć lokatorów....
~Julia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Ogólna ocena firmy Home Asset z Gdańska wątek zamknięty Firma Home Asset jest firmą, która zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na...
~Izabela Paszkowska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Wyjątkowo profesjonalna współpraca! wątek zamknięty Mieszkania na sprzedaż szukałam przez kilka miesięcy, współpracując z różnymi...
~Dominika K.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Home Asset - polecam wątek zamknięty Jestem klientką Rafała Antoszewskiego, w ciągu jednego dnia znalazł mi...
~Milena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Polecam współpracę z Panem Rafałem Antoszewskim wątek zamknięty Jest to człowiek, rzeczowy, konkretny z potężną bazą wiedzy na temat swojej...
~Karol Makurat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Konsultacja dotycząca sprzedaży wątek zamknięty W dniu wczorajszym miałam przyjemność skorzystać z porady dotyczącej...
~Ola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

współpraca z Panią Małgorzatą Sobczak wątek zamknięty Pani Małgosia jest osobą kompetentną, komunikatywną zawsze służy dobra radą ,...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Kupno nieruchomoci wątek zamknięty Sprawnie i rzetelnie przeprowadzona transakcja pomimo dużej odległości od...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Paulina i Przemek - opinia wątek zamknięty Dziękujęmy bardzo Pani Urszuli za kompleksową obsługę. Wszystko zostało nam...
~Paulina i Przemek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Doradca Daria Ekman wątek zamknięty Serdecznie Dziękuję Pani Darii za zaangażowanie, profesjonalne podejście do...
~Zofia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry