Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do cierpiącego każdego człowieka.Sympatyczna załoga....
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Caesar - opinia wątek zamknięty Najlepsi z najlepszych. Robią z ludźmi cuda!!
~Caesar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Pogodne podejście do klienta i miła atmosfera. Nikt nie pracuje za karę....
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Najlepsi profesjonalna obsługa. Polecam z całego serca.
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Janusz T. - opinia wątek zamknięty Wszystko OK. Sprawnie, terminowo, kompetentnie. Pacjent przeżył. Zdecydowanie...
~Janusz T.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Profesjonalna przychodnia rehabilitacji. Obsługa wykształcona i doświadczona.
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Nikt nie stawia na nogi tak szybko jak załoga R-cito a wszytko to w super...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Super miejsce, super ludzie, a magiczne ręce Szymona wymiatają. Zawsze po...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś ma cie postawić na nogi to tylko R-Cito!!! Rewelacyjna opieka nad...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Jest super! Szymon uratował mój kręgosłup i oddalił perspektywę operacji. Mam...
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Judyta - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i...
~Judyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Przesympatyczny personel, czysty, schludny i pachnący gabinet, a co...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Brygida Dworkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza i zaangażowanie ze...
~Brygida Dworkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Agnieszka Kierył - opinia wątek zamknięty Trafiłam do R-Cito z zamrożonym barkiem. Wcześniej chodziłam na rehabilitację...
~Agnieszka Kierył
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Karol Lewandowski - opinia wątek zamknięty Polecam R-CITO z całego serca! Korzystam z usług masażu już od ponad dwóch...
~Karol Lewandowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Hanna Zadrożna - opinia wątek zamknięty R-Cito zatrudnia profesjonalny personel. Moje zaufanie zdobyli poprzez...
~Hanna Zadrożna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

hortensja - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazna i sympatyczna atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Polecam :)
~hortensja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Eliza - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny personel, cierpliwie słucha i nie zbywa problemów, stara...
~Eliza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Jolanta Lubińska - Cieszyńska - opinia wątek zamknięty Polecam rehabilitację R-cito.Profesjonalna i miła obsługa,szybkie terminy i...
~Jolanta Lubińska - Cieszyńska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

TM - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, skuteczna i miła obsługa. Polecam bez jakichkolwiek...
~TM
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry