Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Panowie przyszli, naprawili i poszli. Super szybko, super sprawnie i z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Marcin - opinia Północ, w piwnicy powódź. Odbiera miły pan, mówi, że za godzinkę będzie. Mija...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Monika - opinia fachowo i szybko Bardzo polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Ola - opinia Podzielam wszystkie pozytywne opinie- świetny serwis, konkretny, skuteczny i...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Adrian - opinia Syfon pod umywalką zrobiony przez majstra na patencie niestety zaniemówił,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Miałem problem z ogrzewaniem podłogowym. Rozmowa przez telefon b.konkretna+...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Agata i Gabrysia Gdynia Chylonia - opinia wątek zamknięty Szczerze polecamy firmę Hydraulik24. Pełen profesjonalizm, rzetelność, miłe...
~Agata i Gabrysia Gdynia Chylonia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Renata - opinia wątek zamknięty Polecam tych Panów z całego serca Tyle zapału do pracy i chęci do...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Szybko przyjechali, dobrze zrobione i porządnie :)
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Punktualność, profesjonalizm i solidność. Na pewno będę polecała.
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam! Szybko, sprawnie usługa wykonana. Cena zgodna z umową.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Z usług Panów korzystam już któryś raz. To niesamowite jaką mają wiedzę,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Wszystko wykonane zgodnie z umową.
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Beata G. - opinia wątek zamknięty Po zgłoszeniu awarii (w niedzielę), przesłaniu zdjęcia,zapadła decyzja o...
~Beata G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

Ten hydraulik przywrócił mi wiarę w fachowców wątek zamknięty To niesamowite. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Zadzwoniłem do...
~Marcin
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Zadzwoniłam do Pana z prośbą o interwencję. Okazało się że Pan może pomóc...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Rewelacja! Polecam każdemu! wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie. Pan przez telefon wyciągnął ze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Naprawa zapchanej instalacji odpływowej wątek zamknięty Panowie konkretni, rzeczowi i rzetelni. Poprzednia ekipa spartaczyła odpływ w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Serdecznie dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziekujemy za pomoc. Szybka reakcja,fachowa pomoc ! 40 min od...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Szybki i terminowy przyjazd, może nie najtaniej, ale cena znana przez telefon wątek zamknięty Szybki, terminowy przyjazd i jeszcze szybsze udrożnienie starej, żeliwnej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry