Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia Profesjonalna obsługa, kontakt z pracownikami biura to czysta przyjemność....
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Anna - opinia wątek zamknięty Doceniam bardzo szybkość działania: 100% niezawodności :)
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Wysoki profesjonalizm świadczonych usług, polecam współpracę z tym Biurem...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam zespół Kreatywnej :) To doświadczeni fachowcy, zawsze dostępni...
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Biuro Kre@tywna Spółka kładzie przede wszystkim nacisk na jakość usługi....
~Ola
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Aleksandra Kalisz - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, kontakt z tym biurem to czysta przyjemność. Polecam
~Aleksandra Kalisz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

MJ - opinia wątek zamknięty Obsługa księgowa oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Biuro warte polecenia.
~MJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Aleksandra M - opinia wątek zamknięty Kre@tywna Spółka to zespół świetnych młodych, inteligentnych osób, doskonale...
~Aleksandra M
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Profesjonalna firma, którą polecam wątek zamknięty Usługi świadczone na wysokim poziomie. Prowadząc spółkę szczególnie cenię...
~dk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Rzetelnie i terminowo prowadzona księgowość. Indywidualne podejście....
~Dariusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Profesjonalna firma wątek zamknięty Przy wyborze firmy Kre@tywna Spółka z o.o. kierowałem się wyłącznie opiniami...
~Marcin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Kreatywna firma, kreatywna rachunkowość , kreatywne podejście do klienta ....
~APS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Z usług Państwa Kuchnowskich korzystam już od 5 lat i w porównaniu do...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Profesjonalnie podejście polecam wątek zamknięty Ceny najlepsze na rynku do tego profesjonalne i indywidualne podejście do...
~Łukasz Taurus
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

polecam wątek zamknięty Profesjonalna, miła obsługa.
~Bernadetta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Sprawdzone Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z współpracy z biurem Kre@tywna. Firma naprawdę...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką od kilku lat i do dziś jestem bardzo zadowolona.
~Alicja_R
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Polecam. wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt. Porządnie prowadzone dokumenty kadrowe...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Gorąco polecam usługi Kre@tywnej wątek zamknięty Jako właścicielka sieci salonów kosmetycznych jestem bardzo zadowolona z...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry