Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Firma godna polecenia wątek zamknięty Korzystam regularnie z usług tej firmy i jestem zadowolony. Pani Natalia...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2018

Moja Recenzja wątek zamknięty Konkretne i profesjonalne podejście do klienta poparte kompetentna wiedza....
~Patryk Zamoyski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2017

Gorąco polecam. wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ceny w porównaniu z zaangażowaniem osób...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

polecam wątek zamknięty Rzetelne biuro rachunkowe. Wszystko zrobione na czas. Kontakt z księgowymi...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Biuro rachunkowe godne polecenia wątek zamknięty Współpracuję z Państwem Kuchnowskich od lat. Jestem bardzo zadowolony z...
~MEGAMINI Siekierski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Polecam. wątek zamknięty Bardzo profesjonalne doradztwo w zakresie finansow. Ksiegowa dyspozycyjna i...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2015

Polecam! wątek zamknięty 100% zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z Kre@tywną Spółką. Pani...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2015

Biuro godne polecenia! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, współpraca układa się bardzo dobrze. Wszystko jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm wątek zamknięty Nie szablonowe podejście do klienta, miła i sympatyczna obsługa, podparta...
~Łukasz Taurus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem usługi Kre@tywnej spółki! Fachowa wiedza,...
~Concept Meble
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Przemiła obsługa, a przede wszystkim profesjonalna :) Bardzo dobry kontakt,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Świetna firma wątek zamknięty Już od roku korzystam z usług tej firmy i współpracę z Panią Natalią uważam...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Firma godna polecenia wątek zamknięty Korzystam regularnie z usług tej firmy i jestem zadowolony. Pani Natalia...
~AK Serwis - Adam Kostuch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry