Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk - opinia wątek zamknięty Znakomita terapia, kilka spotkań a już po pierwszym poczułem znaczną poprawę...
~Henryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Lucjan - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, tak mała cena a rozwiązała moje problemy psychiczne....
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Życie nauczyło mnie wiele, niestety nie były to lekcje łatwe. To co...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Bruno - opinia wątek zamknięty Rafał to kompetentny specjalista od hipnoterapii. Widać, że włożył dużo pracy...
~Bruno
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Alfred - opinia wątek zamknięty Znakomity specjalista. Nie wyobrażałem sobie, że uda mi się rzucić palenie,...
~Alfred
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Karolina i Mirek - opinia wątek zamknięty Sytuacja była bardzo dramatyczna, mój narzeczony nadużywał alkoholu i...
~Karolina i Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jeśli zmagasz się z alkoholem i narkotykami, i czujesz się zniewolony tymi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Poukładało mi się w głowie wszystko co tego poukładania wymagało. Rozwód po...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Smutki, lęki i stany depresyjne. Oto z czym przyszłam do p. Rafała. Nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

Maurycy - opinia wątek zamknięty Super terapia polecam wszystkim serdecznie!
~Maurycy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycony skutecznością terapii. Przestałem pić po wielu latach...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Zawodowiec i fachowiec od uzależnień, od kliku miesięcy w ogóle nie piję i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowości i podejścia do pacjenta....
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty W moim przypadku hipnoza okazała się zbawieniem. Bardzo polecam p. Fossa,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Doskonała terapia. Pomogła mi w napadowych bólach, z którymi walczyłam wiele...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Arianna - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na hipnozie i jestem miło zaskoczona już dwie sesje...
~Arianna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Świetne szkolenia. Imponująca wiedza oraz autentyczna pasja i profesjonalizm...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Kurs Autohipnozy i Hipnoterapii wątek zamknięty Rewelacyjne szkolenia! Bardzo dużo się dowiedziałem oraz poznałem wiele...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Kurs hipnoterapii wątek zamknięty Na kurs trafiłam po tym jak sama skorzystałam z hipnoterapii. Postawiła mnie...
~Edyta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2018

Profesjonalnie! wątek zamknięty Prześladowały mnie koszmary z dzieciństwa, wplywaly negatywnie na moje zycie....
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry