GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystkim ambitnym, chcącym zdać egzamin najlepiej za pierwszym podejściem polecam tę właśnie szkołę! wątek zamknięty Tak absolutnie, bez przesady chcę polecić szkołę Go!Auto. Tu od pierwszego...
~Anna K.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Świetna szkoła jazdy Polecam!!! wątek zamknięty Jeżeli ktoś ma opory przed prowadzeniem auta, to w tej szkole się ich...
~Sylwia J.D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Świetnie! wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła jazdy! Chodziłam na indywidualne z części teoretycznej i...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Michalina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ta szkole. Zdałam teorie i praktykę za pierwszym razem....
~Michalina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Szkoła godna polecenia :) wątek zamknięty Profesjonalne podejście oraz najważniejsze Pan Wojtek Kiełbasa uczy nas...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Polecam Go! Auto wątek zamknięty Szkoła godna polecenia :) Profesjonalne podejście oraz najważniejsze Pan...
~Świeżo upieczony kierowca, Patry
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Super instruktor wątek zamknięty Go Auto to bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Pierwsze co mnie skłoniło ku tej...
~Katarzyna M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Rewelacja wątek zamknięty Go Auto to szkoła na która trafiłam przez przypadek w internecie :). Polecam...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Świetny instruktor wątek zamknięty Pan Wojciech K. prowadził ze mną lekcje nauki perfekcyjnie i szczegółowo,...
~mirlew2017
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Jednym słowem: Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam szkołę go auto. Nieczęsto zdarza mi się wystawiać...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Najlepszy OSK w Gdańsk. Serdecznie polecam. wątek zamknięty Świetna szkoła i wspaniała atmosfera. Interesujące wykłady. W ramach kursu...
~DM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Rewelacyjna szkoła jazdy. wątek zamknięty Trafiłam do niej dzięki koleżance i z czystym sumieniem polecam każdemu!...
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Wszystko bylo super! Nauczylem sie wszystkiemu za 5 jazd!!!
~Maksym
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Go!auto super szkoła !!!! wątek zamknięty Do Go!auto trafilam nie przypadkiem :) najpierw zrobiłam mały rekonesans i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Ośrodek warty polecenia. wątek zamknięty Przy wyborze ośrodka kierowałem się opiniami innych więc i ja postanowiłem...
~LURU
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Świetna szkoła, poleciłabym każdemu. Zajęcia teoretyczne odbywają się w...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Go!Auto jest godne polecenia! wątek zamknięty Go!auto to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy OSK w Gdańsku. Mój...
~Kacper
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Dobrze zainwestowane pieniądze wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością polecam tę szkołę jazdy. Niewygórowane ceny,...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Polecam ! ! ! ! :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm to przede wszystkim cecha pana Wojciecha Kiełbasę :)...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

Instruktor do zadań specjalnych wątek zamknięty Polecam Goauto każdemu ! Do mojego instruktora - Pana Wojtka trafiłam, z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry