Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena nowy temat Praktyczna wiedza, tylko konkrety, przekazana w bardzo przystępny sposób....
~Ania
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Magdalena - ocena nowy temat Polecam z całego serca.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Monika - ocena nowy temat Masa praktycznej wiedzy i wskazówek. Czuję się spokojna i gotowa do porodu,...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

kursanci - ocena nowy temat Weekendowa oferta szkoły rodzenia to super rozwiązanie dla osób, które z...
~kursanci
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Michalina - ocena nowy temat Szkoła rodzenia przygotowała mnie na ten piękny czas. Naprawdę ogrom wiedzy...
~Michalina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Marta Marczewska - ocena nowy temat Szkoła rodzenia online okazała się świetnym zakupem. Możliwość oglądania w...
~Marta Marczewska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Ewelina - ocena nowy temat Zakupiłam online Szkołę Rodzenia i jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Ada - ocena nowy temat Najlepsze miejsce jeżeli jako przyszła mama chcesz poczuć się zaopiekowana....
~Ada
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Marta Socha - ocena nowy temat Szkoła rodzenia online Zaufaj położnej - genialna szkoła, materiał...
~Marta Socha
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

W - ocena nowy temat Zmarnowane pieniądze, bardzo słaba jakość nagrań, niektóre tematy były to...
~W
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Kinga - ocena nowy temat Szkoła rodzenia oraz dobry poród to niesamowite źródło wiedzy, które pozwala...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Monika - ocena nowy temat Świetne przygotowanie do porodu.
~Monika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Marta - ocena nowy temat Rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób. Wszystko dobrze zorganizowane...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Alicja - ocena nowy temat Dzięki tej szkole rodzenia wiedziałam co mnie czeka i dałam radę polecam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Iza T - ocena nowy temat Po kursie w szkole rodzenia zaufaj położnej byłam świetnie przygotowana do...
~Iza T
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Magdalena - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia online, polecam każdemu z całego...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Karolina - ocena nowy temat Profesjonalne przygotowanie do porodu online masa trafnych uwag
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Sylwia - ocena nowy temat Dziewczyny robią kawał porządnej roboty! Na stacjonarnym kursie i w książkach...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Dominika - ocena nowy temat Dużo rzetelnej wiedzy. Czuję się dużo bardziej przygotowana do porodu jak i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

APN - ocena nowy temat Nie otrzymałam odpowiedzi po przesłaniu filmików. Upomniałam się, po czym...
~APN
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry