Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia wątek zamknięty Zamawiam w Pracowni Smaku catering dietetyczny od roku i mam zamiar...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie, świeże i elegancko ozdobione, dobrze spakowane i dostarczone...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Z usług Pracowni Smaku korzystałem już parokrotnie, za każdym razem z...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Jedzenie wygląda niesamowicie, jak z najlepszej resturacji w mieście! :D
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Izka - opinia wątek zamknięty Jedzenia dużo, bardzo dobry catering. Burgery i tosty najlepsze!! Polecam!!
~Izka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

agus - opinia wątek zamknięty obiad i finger foody - jedzonko pyszne, a przekąski też pysznie się prezentowały
~agus
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Wspolpraca z Pania Oliwia i Panem Bartkiem,to czysta przyjemnosc. Catering na...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Korzystałam z cateringu okazjonalnego i od samego początku to był strzał w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi cateringowe firmy Pracownia Smaku. Fantastyczny...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

yap - opinia wątek zamknięty Pyszne i ładnie wyglądające finger food
~yap
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Uważam, ze 5 gwiazdek to za mało zamawiałam catering okazjonalny na urodziny...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy catering na przyjęcie weselne i jesteśmy bardzo zadowoleni....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Korzystam na co dzień od paru miesięcy z cateringu i jest bardzo dobrze, ale...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Dora - opinia wątek zamknięty Zamówienie na dużą imprezę urodzinową znanego gdyńskiego Klubu, początkowo na...
~Dora
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Dominika Czyżewska - opinia wątek zamknięty Zamówiłam catering na impreze firmową z tej firmy i jestem bardzo zadowolona...
~Dominika Czyżewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Dagmara - opinia wątek zamknięty Nic dodać , nic ująć . Pełen profesjonalizm! Zamawiajcie
~Dagmara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Chciałam zacząć ocenę od tego, że kontakt z Pracownią Smaku jest perfekcyjny....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Catering okazjonalny zamówiłam na komunię. Potrawy pyszne, świeże, porcje...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Przepyszne przekąski-małe dzieła sztuki, bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy catering na komunię dość późno i "w ciemno". Na szczęście...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry