Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Catering wielkanocny. wątek zamknięty Przepyszne, świeże dania, duże porcje, półmiski bardzo ładnie udekorowane....
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Catering na event branżowy wątek zamknięty Pracownia Smaku spisała się na 6+ przy organizacji cateringu na nasz event...
~bemakor sp. z o.o
-

dodano: 11 kwietnia 2019

Najlepsze pudełka w Trójmieście! wątek zamknięty Jestem zachwycony Pracownią Smaku! Zdecydowanie najsmaczniejsza dieta...
~Misiek
-

dodano: 3 kwietnia 2019

Smacznie i przystępnie wątek zamknięty Bardzo miła obsługa jedzenie pyszne nawet mój 4 letni syn mi podjadał a...
~Kasia
-

dodano: 11 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne posiłki ( różnorodne, dobra jakość ,) , korzystałam dwukrotnie...
~Aleksandra
-

dodano: 5 marca 2019

Najlepsi w Gdańsku wątek zamknięty Korzystanie z cateringu to najlepszy pomysl w mojej sytuacji, gdy nie mam za...
~IR
-

dodano: 4 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Pysznie, różnorodnie, zdrowo, zawsze świeże produkty. Przemiły kontakt z...
~Edyta
-

dodano: 11 lutego 2019

Najlepsza firma cateringowa w Gdańsku wątek zamknięty Korzystałem z usług przez 3 miesiące. Po przetestowaniu kilku innych firm,...
~Pawel
-

dodano: 30 stycznia 2019

zdrowo i smaczniutko wątek zamknięty Zaczęłam właśnie korzystać z cateringu dietetycznego z powodu konieczności...
~Dorota O.
-

dodano: 25 stycznia 2019

Bardzo dobry Catering dietetyczny! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić Pracownię Smaku. Posiłki smaczne,...
~Justyna
-

dodano: 14 stycznia 2019

Mieczysław Turzyński wątek zamknięty Dania przygotowane na Święta Bożego Narodzenia bardzo smaczne, za wyjątkiem...
~Mieczysław Turzyński
-

dodano: 12 stycznia 2019

polecam w 100 % wątek zamknięty solidna firma cateringowa, menu urozmaicone, świeże, ciekawe, zdrwoe, warto...
~fitka
-

dodano: 9 stycznia 2019

Smaczne jedzenie, doskonała obsługa wątek zamknięty Posiłki bardzo smaczne i różnorodne. Widoczne składniki a nie na zasadzie...
~Kamila
-

dodano: 11 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jeśli lubicie wykwintnie i dobrze zjeść (nawet na diecie) to śmiało można...
~Klientka
-

dodano: 16 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu zamawiamy obiady do pracy. Po prostu rewelacja.. Smacznie,...
~Joanna
-

dodano: 31 października 2018

Smaczne, nawet bardzo! wątek zamknięty Polecam, korzystałam przez miesiąc z diety pudełkowej i jestem bardzo...
~Karolina
-

dodano: 30 października 2018

Michał wątek zamknięty Polecam. Świeżo, smacznie i zdrowo.
~Michał
-

dodano: 19 października 2018

Polecamy wątek zamknięty Różnorodnie, smacznie, pięknie podane- nawet z kwiatami jadalnymi!. Dostawa...
~Aga
-

dodano: 19 października 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z 3 dniowego próbnego cateringu. Wybrałam dietę 1500kcal i byłam...
~Helena
-

dodano: 13 września 2018

jestem zadowolona wątek zamknięty polecam ze względu na różnorodoność potraw i ciekway sposób podania (prawie...
~Monika
-

dodano: 13 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry