Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jestem zadowolona wątek zamknięty polecam ze względu na różnorodoność potraw i ciekway sposób podania (prawie...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2018

Pyszne jedzenie w bardzo przystępnej cenie wątek zamknięty Pyszne, różnorodne jedzenie. Jesteśmy na diecie od dwóch miesięcy i ani razu...
~Ela
-

dodano: 10 września 2018

Catering dietetyczny wątek zamknięty Potrawy bardzo zróżnicowane,smaczne i świeże, dowiezione zawsze na czas....
~Jolanta Maria
-

dodano: 6 września 2018

Polecam :) wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, wygodne, zawsze na czas i zdrowe. Posiłki...
~Aleksandra
-

dodano: 29 sierpnia 2018

opinia wątek zamknięty Korzystałam z cateringu pracowni smaku 60 dni i jestem zadowolona. Jedzenie...
~Ania
-

dodano: 27 sierpnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam Pracownię Smaku! Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, a sama...
~Paulina Wilkowska
-

dodano: 23 sierpnia 2018

Smacznie wątek zamknięty Smacznie, Smacznie, Smacznie
~Grzegorz
-

dodano: 23 sierpnia 2018

Ogromny plus wątek zamknięty Przetestowałam kilkukrotnie różne trójmiejskie cateringi i zawsze coś było na...
~Magdalena
-

dodano: 14 sierpnia 2018

Dieta "pudelkowa" wątek zamknięty Niestety, jestem rozczarowana" albo po prostu za dużo oczekiwałam. Sernik "na...
~Monika
-

dodano: 31 lipca 2018

polecam wątek zamknięty Pysznie, zdrowo, oryginalnie
~Tomigdansk
-

dodano: 16 lipca 2018

Pełne zadowolenie wątek zamknięty Potrawy smaczne, urozmaicone menu. Dieta 1500 kcal opracowana w ten sposób,...
~JMJ
-

dodano: 15 lipca 2018

Najlepsze jedzenie w Trójmieście! wątek zamknięty Polecam "Pracownie Smaku" . Jedzenie jest pyszne ,zawsze świeże oraz...
~Dorota
-

dodano: 6 lipca 2018

a mnie nie podoba się obsluga klienta wątek zamknięty Pani z obsługi klienta zachowuje się mało profesjonalnie, mam wrażenie jakbym...
~Ewa
-

dodano: 6 lipca 2018

Fajna opcja na zime, latem polowa koktajli jest zepsuta wątek zamknięty Fajne zroznicowane jedzenie, smaczne. Od stycznia korzystam z tej formy...
~Anna
1

dodano: 22 czerwca 2018

100% polecam, korzystam codziennie! wątek zamknięty Jestem mamą sportowca i bardzo dużą uwagę przykładam do prawidłowego...
~Mama sportowca
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2018

W ostatnim czasie jest gorzej. wątek zamknięty Plus, że dowóz odbywa się po południu - kurier nie budzi Cię o 3 w nocy, jak...
~Klient
1

dodano: 9 czerwca 2018

polecam nawet wybrednym wątek zamknięty Z tym cateringiem mogę być na diecie cały rok. Super.
~Andrea
-

dodano: 12 czerwca 2018

Catering komunijny wątek zamknięty Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za catering komunijny, wszystko jak...
~Kasia
-

dodano: 14 maja 2018

Catering komunijny wątek zamknięty Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za catering komunijny, wszystko jak...
~Kasia
-

dodano: 14 maja 2018

Super jedzonko! wątek zamknięty Naprawde polecam!!!!!!zawsze świeże pyszne ,menu codziennie inne. Opis dan...
~Joanna
-

dodano: 24 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry