Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dietę zaczęła moja mama- w ciągu 2 miesięcy zjechała na wadze 13 kg :)...
~wybredna zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne i urozmaicone posilki, pieknie podane,, dostarczane na czas....
~Anna
-

dodano: 4 kwietnia 2018

Bomba ! wątek zamknięty Testowalem rozne opcje cateringowe na terenie 3miasta. Juz wiem, ze nie musze...
~Oskar
-

dodano: 15 lutego 2018

NAJLEPSZY CATERING w 3mieście wątek zamknięty Z diety cateringu Pracownia Smaku korzystam od listopada zeszłego roku i...
~Magdalena
-

dodano: 10 stycznia 2018

Dieta pudełkowa wątek zamknięty 6 tygodni korzystałem z usług Pracowni Smaku. Chciałbym podziękować za pyszne...
~Jarek
-

dodano: 2 stycznia 2018

Godni polecenia ! wątek zamknięty Kiedy dowiedziałam się , że choruję na Hashimoto i lekarz poinformował mnie,...
~Dorota
-

dodano: 21 listopada 2017

finger food wątek zamknięty Zadowoleni! Polecają! ;)
~dorota
-

dodano: 13 listopada 2017

WARTO! wątek zamknięty Korzystałam z cateringu Pracowni Smaku podczas mojego pobytu w Polsce w...
~Anna
-

dodano: 17 września 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Moim zdaniem usługi oferowane przez firmę Pracownia Smaku to strzał w 10kę!!!...
~Tomasz
-

dodano: 9 września 2017

:) wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem.Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Jest to...
~Iwona
-

dodano: 19 lipca 2017

Najlepsi! :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Najlepsza firma cateringowa z jakiej korzystałam (a...
~Angelika
1

dodano: 18 lipca 2017

Catering godny polecenia wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy Pracownia Smaku, zamawiając catering dla firmy na...
~Morex sp.zo.o
-

dodano: 10 lipca 2017

Opinia wątek zamknięty Wspaniała profesjonalna obsluga, roznorodne i niebanalne menu estetyka...
~Kinga
-

dodano: 24 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Polecam serdecznie, w 3 miesiące -7kg bez większego problemu.
~Marcin
-

dodano: 22 czerwca 2017

Mistrzostwo wątek zamknięty Polecam Pracownia Smaku jako catering dietetyczny. Jestem na diecie medycznej...
~Marcin
1

dodano: 30 maja 2017

Catering personalny wątek zamknięty Panowie dostawcy bardzo mili. Jedzenie świeże , różnorodne i zawsze na czas....
~Dorota
1

dodano: 23 maja 2017

Rewelacja wątek zamknięty Korzystamy wspólnie z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. To dla nas ratunek,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Polecam catering wątek zamknięty Jedzenie różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta. Wszystkie posiłki...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Catering godny polecenia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść zdrowo i nie za drogo.
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

super wątek zamknięty Smacznie urozmaicenie i zawsze w terminie, świeże produkty i fajne pomysły na...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry