Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - ocena Perfekcjoniści. To czego szukałam.
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Mirosław - opinia Pani Joanna, jako właścicielka firmy JmJ, naprawdę zasłużyła sobie na...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Natalia - opinia Pani Joanna zaprojektowała dla nas wspaniałe wnętrza, pełne ciepła i smaku....
~Natalia
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Malgorzata Cympel - opinia To już trzeci projekt, który realizuję z firmą JMJ Interiors. Projekty są...
~Malgorzata Cympel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Iwona Polak - opinia Współpracuję z Panią Joanną od kilku lat i są to lata ciągłego rozwoju....
~Iwona Polak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Elżbieta Kaszubowska - opinia wątek zamknięty Korzystam z kompleksowych usług JMJ Interiors, tj. od projektu do kompletnego...
~Elżbieta Kaszubowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Juz drugi raz korzystalem z usług JMJ interiors. Po raz pierwszy na paczatku...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty To mój drugi projekt wykonywany przez Panią Joannę , z którego jestem bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Asia & Rafał - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy,szczególnie tym,którzy potrzebują spersonalizowanego...
~Asia & Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Anna Bytomska - opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Panią Joannę i móc z nią współpracować....
~Anna Bytomska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Po kilku latach wróciliśmy ponownie do JMJ Interiors przy okazji projektu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Wojciech Filbrandt - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Asią z JMJ Interiors przy aranżacji mieszkania od początku...
~Wojciech Filbrandt
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z Panią Joanną. Pani Asia jest...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną. Usługa polegała na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Agnieszka i Arek - opinia wątek zamknięty Współpraca z p. Joanną to sama przyjemność nacechowana pełnym...
~Agnieszka i Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2020

Katarzyna i Michał - opinia wątek zamknięty Wszystkie prace projektowe oraz graficzne zostały wykonane terminowo wg...
~Katarzyna i Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Aranżacja kuchni wątek zamknięty Współpraca z Panią Joanną była świetna - kreatywność, podejście do tematu,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

bardzo polecam tą firmę, pełny profesjonalizm i przyzwoite ceny, wszystko terminowo wątek zamknięty Zajmuję się najmem lokali i z racji branży z JMJ Interiors współpracuję od...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Projekt mieszkania w kamienicy w Gdyni wątek zamknięty Pani Joanna jest profesjonalistką w każdym calu. Nasza współpraca rozpoczęła...
~Olga Zinkiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Najlepszy wybór - polecam wątek zamknięty Do remontu kuchni szykowałam się od dłuższego czasu. Nie mam zdolności...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry