Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman Lutsiv - opinia Nasze córki uczęszczają do szkoły przez 5 lat. W tym czasie zmieniła się...
~Roman Lutsiv
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Alicja - opinia Szkoła kameralna, z wartościami, wysoki poziom nauczania, o czym świadczą...
~Alicja
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

a. - opinia Przez długi czas rozważaliśmy wybór szkoły dla córki. Decydującym kryterium...
~a.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Iza - opinia W szkole im. Św. Kazimierza moje dzieci spotkała ogromna życzliwość ze strony...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

rodzice - opinia Z perspektywy 2 lat mogę powiedzieć, że to najlepszy wybór jaki mogliśmy...
~rodzice
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

mama - opinia Z pełnym przekonaniem polecam szkołę. Moje dziecko jest zadowolone, lubi...
~mama
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Mama ucznia - opinia Kameralna szkoła, ogromne wsparcie ucznia zarówno psychologiczne jak i...
~Mama ucznia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

mam - opinia Syna przeniosłam do Kaziuków ze szkoły rejonowej. To bardzo dobra decyzja....
~mam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Mama - opinia Nie polecam tej szkoły jako rodzic. Duży odpływ dobrych nauczycieli. Dyrekcja...
~Mama
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Mama z ósmej klasy - opinia Wiele lat temu podjęliśmy decyzję o posłaniu pierwszego dziecka do Kaziuków....
~Mama z ósmej klasy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Mama małego Kaziuka - opinia Polecam Kaziuki. Do szkoły przeniosłam córkę ze szkoły rejonowej, ktora...
~Mama małego Kaziuka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Zwykły Rodzic - opinia wątek zamknięty Szkoła ma fajny klimat. Fajni nauczyciele. Przytulnie. Trochę za liczne...
~Zwykły Rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

A.Neyman - opinia wątek zamknięty Kameralna szkoła z bardzo dobrą kadrą. Nauczyciele zaangażowani, otwarci,...
~A.Neyman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Szkoła bezpieczna, duża opieka ze strony szkolnych pedagogów dla dzieci i...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Roman Lutsiv - opinia wątek zamknięty Kameralna szkoła ze świetną kadrą pedagogiczną. Moje dzieci kochają szkołę...
~Roman Lutsiv
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

rodzic - opinia wątek zamknięty Wszystkim polecam szkołę Kaziuki. Bezpieczna mała szkoła,dzieci czują się w...
~rodzic
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Szkola gdzie uczeń i jego rodzina nie pozostają anonimowi. Wszyscy się znają...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Szkoła przyjazna dzieciom. Oddana i wykfalifikowana kadra. Klasy kameralne....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Szkoła przyjazna dla uczniów. Rodzinna atmosfera. Oddana dzieciom kadra....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Anna Muła - opinia wątek zamknięty Szkoła kameralna z wysokim poziomem nauczania przedmiotów podstawowych oraz...
~Anna Muła
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

70

wątków

do góry