Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Syn dołączył w kl. 6 po złych doświadczeniach w SP...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam w 100 procentach. Przyjazna atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie.
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty bardzo dobrze prowadzona nauka pływania w klasach 0-8 zajęcia judo szkoła...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo pozytywne miejsce, które dba zarówno o wychowanie jak i...
~Mama uczniów
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Mała, świetna wspólnota - w każdym wymiarze wątek zamknięty Chciałabym zarekomendować naszą szkołę wszystkim rodzicom, którzy szukają...
~mama ośmiolatki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2018

Tomek - opinia wątek zamknięty Witam Jestem rodzicem dwójki dzieci z których jedno w tym roku skończyło...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Do Kaziuków uczęszczają moje dwie córki i zarówno one jak i ja oceniamy tę...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Bardzo dobra szkoła - polecam wątek zamknięty Dwoje moich dzieci chodzi do tej szkoły od kilku lat i jestem bardzo...
~Izabela Kos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2019

nasze dzieci lubią chodzić do szkoły :) wątek zamknięty Szkoła św. Kazimierza to szkoła nie tylko bardzo dobrze ucząca (wysoki poziom...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim mała, kameralna, cicho i bezpiecznie, a dzieci z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Fantastyczna szkoła wątek zamknięty Szkoła, którą cechuje: wysoki poziom nauczania, profesjonalna, zaangażowana...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, bardzo wysoki poziom i bardzo dobra atmosfera.
~MS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, wysoki poziom i dobra atmosfera. Szkoła z zewnątrz nie...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

szkoła podstawowa Kaziuki wątek zamknięty Córka uczęszcza do tej szkoły od pół roku. Jest bardzo zadowolona, ja...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Anna wątek zamknięty Szkola kameralna, wspaniala atmosfera, od tego roku-po remoncie sal.Troje...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do tej szkoły od klasy zero, czyli już szósty rok. Szkoła...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Wspaniałe miejsce dla dzieci wątek zamknięty Moje starsze dziecko uczęszcza do Kaziuków do 3 klasy (od września także...
~EK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Witam moja córka już 3 rok uczęszcza do tej szkoly. Po tych latach mogę...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Nikomu nie polecam wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej szkoły. w szkole jest nie bezpiecznie.. nigdy nie...
~Dziewczyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2011

jakie czesne? wątek zamknięty Planuję zapisać córkę do tego gimnazjum. Powiedzcie jakie czesne jest w tej...
~mama córki
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

70

wątków

do góry