Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ojciec - opinia wątek zamknięty Edukacja stoi na niezłym poziomie, wychowawczo tragedia
~ojciec
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Odradzam wątek zamknięty Zgadzam się z opiniami, że : wychowawczo tragedia. Dramatyczne oddziaływania...
~rodzic
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Odradzam wątek zamknięty Zbliżają się terminy naboru do szkół.Chciałabym przestrzec przed pochopną...
~matka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Mam troje dzieci, z których tylko najmłodsze miało szczęście chodzić do...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

wyjątkowa szkoła wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni,że nasze dziecko uczłyo się w Kaziukach.
~rodzic
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Bardzo dobra szkoła, dla wymagających. wątek zamknięty Mam dziecko od 2 lat w szkole Kaziuki i właśnie zapisałam drugie. Jestem...
~Iza
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Dobra szkoła wątek zamknięty Nie zgadzam się z opiniami, które są negatywne na temat szkoły. Moje dzieci...
~mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Starsze dziecko skończyło szkołę. Obecnie posyłam młodszą córkę do klasy zero...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Szczerze odradzam wątek zamknięty Dołączam się do komentarza Pana poniżej, że "wychowawczo tragedia". Wszystkim...
~Absolwent
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Brak uwag wątek zamknięty Już drugie dziecko i dalej wysoki poziom. WSZYSTKIE licea stały po ukończeniu...
~Zadowolony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Szkoła the best wątek zamknięty Najlepsza szkoła.Nie zamienił bym jej na żadną inną.
~uczeń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Do szkoły chodzi moja córka i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni: wysoki...
~K.C.
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Uczniowie uzyskują bardzo wysokie wyniki w testach, sprawdzianach,...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą szkołę.Jestem rodzicem i muszę przyznać , iż nie...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Polecam z pełną odpowiedzialnością wątek zamknięty Drodzy rodzice, ja również mam dziecko w "Kazimierzu". Jesteśmy z tego wyboru...
~Matka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Negatyw wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły nikomu, i mam nadzieje że rodzice którzy chcą wysłać...
~Keita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

ODRADZAM wątek zamknięty Mam dzieci w tej szkole od kilku lat. W szkole jest coraz gorzej. Coraz...
~ee
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

potwierdzam poniższą opinie w 100% wątek zamknięty pani dyrektor szkoły podstawowej wyżywa się na maluchach, małych bezbronnych...
~T.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2010

ZMIENIĆ DYREKCJĘ wątek zamknięty Jestem rodzicem. Zapisałam dziecko do niej bo słyszałam bardzo dobre opinie....
~pola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Kiedy moje starsze rodzenstwo chodzilo do tej szkoly ta szkola byla fajna ....
~osoba ktora stanowczo odradza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

70

wątków

do góry