Tawerna Rybaki

Restauracje

Sopot, al. Wojska Polskiego 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe zaskoczenie! Byliśmy w Tawernie na rodzinnym obiedzie (po...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Super reatauracja wątek zamknięty Nie wiem, skąd się wzięły te złe opinie. Byłam dość częstym gościem Tawerny i...
~aew
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2015

Das Beste Essen in Sopot... wątek zamknięty Ich durfte schon des öfteren mit meiner Familie oder Geschäftsleuten im...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Pycha wątek zamknięty Jedzenie pyszne i ładnie podane. Restauracja jest świetna i często ją...
~Kim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Pozytywnie wątek zamknięty Fajna tawerna nad samym morzem, spory wybór ryb zrobionych na rózne sposoby,...
~wczasowiczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

Opinia o potrawach wątek zamknięty Wspaniała potrawa z dorsza zapiekanego w sosie porowym. Gratulujemy Poprosimy...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Najlepsza rybna restauracja w 3mieście. wątek zamknięty Nareszcie znalazłem najlepszą restaurację! Wybór dań duży, smak świetny, ceny...
~Żeglarz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Smacznie w Tawernie wątek zamknięty Jestem bardzo częstym gościem TAWERNY RYBAKI w Sopocie tak sam jak i ze...
~Bardzo częsty konsument
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Zauroczenie wątek zamknięty Super klimat restauracja z cenami fastfooda, kelnerska obsługa super sprawa,...
~dzikun666
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Kiedyś byłem częstym bywalcem Tawerny, ale nie było mnie w kraju ponad pół...
~Janusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Polecam, fajna knajpa wątek zamknięty Polecam - jedzenie ok, choć ostatnio zauważam, że porcje są niestety coraz...
~marecki
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

Polecam wątek zamknięty Miły lokal, bardzo dobra lokalizacja. Bogate menu, każdy znajdzie coś dla...
~zadowolony gość
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

wspaniała obsluga wątek zamknięty Ostanio wybrałam sie ze znajomymi do tawerny, odrazu podszeła do nas...
~stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Bardzo smaczne wątek zamknięty Witam wszystkich czytajacych opinie o lokalu.Jedzenie jak zawsze smaczne ,...
~Milosz Bauza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

Mała uwaga wątek zamknięty Byłyśmy na rybce 14.o8. wszystko ok. nie czekałyśmy długo na obsługę,...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2008

Bardzo dobrze, ale... wątek zamknięty To jest super restauracja, z bardzo dobrą lokalizacją jeżeli ktoś przy...
~Paweł
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

A ja nadal lubię tu przychodzić wątek zamknięty Byłam w sobotę, z rodziną. Bardzo miła pani poinformowała nas o wolnych...
~sopocianka z Brodwina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

17

wątków

do góry