Górski

Deweloperzy

Gdańsk, Joachima Lelewela 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalna obsługa wątek zamknięty Górski zyskuje klientów bo ma całkiem ok ceny i dobre lokalizacje....
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Oferta OK, jakość obsługi klienta fatalna! wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie na Zakoniczynie i kilkukrotnie musieliśmy kontaktować...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty Właśnie wróciłam ze spotkania, na którym miałam odebrać mieszkanie....
~Rozczarowana
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Oferta wydaje się OK, ale wsparcia sprzedających 0! wątek zamknięty Trafiłam do biura aby dopytać o ofertę mieszkań z Internetu. Obsługa Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty O ile do odebranego mieszkania nie mam większych zastrzeżeń, tak obsługa w...
~Martyna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Angielska Grobla/św. Barbary jakie wrażenia? wątek zamknięty zastanawiamy się nad kupnem mieszkania od pb Górski przy Św. Barbary. Na...
~Jolka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Okropna współpraca wątek zamknięty Samą ofertę mają dobrą, można się skusić. Kontakt z biurem od samego początku...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Beznadzieja, żenada wątek zamknięty Obsługa, na poziomie zerowym. Pani od kredytów wciska mi kredyt z wyższą...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

NIEZADOWOLONY KLIENT wątek zamknięty Dział sprzedaży to jedno wielkie nieporozumienie. Po podpisaniu umowy kontakt...
~Amaru
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

za nic mają klienta wątek zamknięty obsługa fatalna, Panie zblazowane, kierowniczka niekompetentna i nie miła,...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Obsługa i jakość poniżej wszelkich standardów wątek zamknięty Szczerze odradzam tego dewelopera. Nie respektują umowy, a już w ogóle...
~xcez18
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

polecam pb gorski wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony i z zakupionego mieszkania Browar Gdański, jak...
~andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie na Osiedlu Świrskiego i w sumie jestem...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

A ja jestem zadowolony wątek zamknięty Mieszkanie w Browarze we Wrzeszczu. Usterki przy odbiorze drobne i usunięte...
~tran
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Pohulanka wątek zamknięty W listopadzie odebrałem mieszkanie na Osiedlu Pohulanka. Poza drobnymi...
~Tomasz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

ODRADZAM wątek zamknięty Kupiłam od Górskiego drugie mieszkanie. Usterek w bloku jest sporo, ale...
~katmas@wp.pl
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2012

mieszkanie wątek zamknięty Przeraża mnie te forum, u mnie na razie wszystko wygląda dobrze: co do ceny...
~dareas
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

FIRMA NIE RESPEKTUJE ZAPISÓW UMOWY wątek zamknięty Nie polecam a raczej stanowczo odradzam podpisywanie umów z firmą P.B.Górski....
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Solidny developer wątek zamknięty Jestem zbudowana rzetelnością tego developera. Zwracałam się kilka razy z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Klijent to dojana krowa wątek zamknięty Witam, niedawno zakupiłem i wykończyłem mieszkanie od PB Górski na Pohulance....
~ANONIM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

81

wątków

do góry